reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zapalenie płuc pomocy!

Dołączył(a)
14 Luty 2007
Postów
3
cześć wszystkim mamusiom i nie tylko,od grudnia 06 moja Nada jest chora , trzech lekarzy i dopiero dzisiaj po wizycie u czwartego dowiedziałam się że ma zapalenie płuc:szok: .Dostała już pierwszy zastrzyk z antybiotykiem ,co mam robić żeby ją bezpiecznie i skutecznie wyleczyć ,w tej dziurze w Wodzisławiu ciężko o fachową pomoc lekarską nie chcę aby trafiła do szpitala
 
reklama
Witam
No cóz.. niestety nie ma na to jakiegoś złotego środka.. u nas niestety zakończyło się to szpitalem... ale z drugiej strony może i dobrze bo mała szybko doszła do siebie i była pod stała opieką... a było nie ciekawie z nią jak tam trafiła.
W każdym razie już od 3 miesięcy nie ma nawet kataru! a tak ciągle ją coś dopadało, także wyleczyli ją porzadnie.
Pilnuj aby mała nie byla w przeciągach, po kapieli szybko wygrzacz i ograniczyć liczbę kąpieli nie musisz przecież kąpać jej codziennie. I bądź dobrej myśli! na pewno bedzie dobrze.
 
Dziękuję za odpowiedz. Chciałem tylko zapytać czy twoje dziecko miało gorączkę. Bo nasze niema . Poza tym nic ją nie boli . Czy ona ma rzeczywiście zapalenie płuc?
 
Są dzieci u których zapalenie płuc nie daje żadnych widocznych gołym okiem objawów, typu kaszel czy gorączka.

W jakim wieku jest Wasza mała?

Decyzja o pójściu do szpitala należy do Was. Tylko u maluszków jest ona bezwzględnie wskazana. Chociaż moja Ala miała wirusowe zapelenie płuc w wieku 4 lat i lekarz bardzo mocno naciskał, żeby zdecydować się na szpital. Wspominam ten pobyt jako koszmar, ale czego nie robi żeby dziecko było zdrowe.

Mój siostrzeniec miał zapalenie płuc w wieku 15 miesięcy i rodzice nie zdecydowali się na szpital, ale tylko dlatego że mieli opiekę świetnej lekarki - pulmunologa, która przychodziła regularnie na prywatne wizyty.

Zdrowia dla córeczki.
 
Moj maluszke przchodzil pierwsze zapalenie pluc w wieku 6tyg bylo bardzo ciezko leczenie trawlo miesiac lepiej nie ryzykowac leczenia w domku czasem mozna jak jest szybko wykryte i leki zaczynaja dzialac niestey od wczoraj mamy kolejne zapalenie plucek i jestem przerzaona bo to maly alergik i boje sie ze wpadniemy w jakies bledne kolo zapalenie u dzieci rozpoznajae sie na podstawie zdjecia rtg obiawoa procz np. spadku wagi czy marudzenia nie musi byc wcale.. wiec trzeba bardzo pilnowac pozatym jeszce procz wirosowego moga byc pierwotniaczki ktore bardzo lubia dziciece plucka ....zycze zdrowka i barku dosciadczeni takich jakie ja nabylam:tak:
 
Do góry