reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapalenie pluc prosze o pomoc

Dołączył(a)
18 Grudzień 2009
Postów
1
tym razem to ciocia sie wypowiada :)

moja siostrzenica ma zapalenie pluc
Lekarze stwierdzili ze jest to wirusowe. Ma juz dluzszy czas goraczke ponad 39 C.
(okolo tygodnia), kilka razy sie zdazalo ze goraczka spadala ale na pol dnia i pozniej znowu 39 C.
Do tego ostry kaszel, odrywajacy oraz szybki oddech.

Czy mial ktos moze podobne objawy u swoich dzieci kiedys? Moze mi ktos powie jak leczyl, bo z tego co wiem to wirusowe zapalenie pluc nie da sie wyleczyc przez antybiotyki.

Siostrzenica jest obecnie z siostra w szpitalu. Bardzo sie martwie , siostra tez przezywa to wszystko strasznie. Nie mam stalych wiadomosci tyle co zadzwoni co jakis czas.
dziekuje z gory za odpowiedzi
 
reklama
Moja córka Kinia w zeszłym roku miała 3 razy zapalenie płuc lekarze leczyli ją bardzo długo co chwila zmieniając lekarstwa. Objawy miała bardzo podobne. Za trzecim razem dopiero zrobili jej badania na mykoplazmę z krwi i z tej wydzieliny co wykrztuszała miała hemofilius influence, bakterie odpowiedzialnoą za zapalenie płuc, gdyby od razu ktoś o tym pomyślał to by tyle w szpitalu nie leżała. Dostała klacid i fortum, perfalgan, wankomecyna.
 
Do góry