reklama

Zapalenie płuc w ciąży.

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez farfalla88, 12 Październik 2015.

 1. farfalla88

  farfalla88 Fanka BB :)

  Tu jest taki bałagan na forum, że trudno znaleźć dokładnie taki sam temat. Dlatego zakładam nowy temat, bo wyszukiwarka pokazała mi setki wątków, ale nie na temat.

  Jestem w 11 tygodniu ciąży, 2 tygodnie temu zachorowałam na zapalenie płuc. Lekarz zapisał mi duomox, ale nie ma żadnej poprawy. Jest za to gorzej. Dzisiaj biorę ostatnią dawkę leku i nie wiem co dalej robić. Moja starsza córka też jest chora, ja nie mam z kim jej zostawić pod opiekę. Czuję się fatalnie. Do tego zaraz powinnam iść na pierwsze USG genetyczne, ale jak tu iść jak nie mam siły ruszyć się z łóżka.
  Jestem sama z 1,5 rocznym dzieckiem w domu, a zakupy też trzeba zrobić, obiad ugotować i zaopiekować się dzieckiem i jakoś zadbać o swoje zdrowie, zrobić badania ciążowe, ale jak to zrobić?
  Jakie leki mam stosować dalej skoro Duomox nie pomógł?

  Dzwoniłam do mojego lekarza prowadzącego i zabronił mi stosować innych leków, powiedział, że mam się umówić do lekarza pierwszego kontaktu i przedłużyć jeszcze ten Dumox o trzecie opakowanie. Niestety problem jest taki, że muszę ciągnąć ze sobą chorą córkę. Nie mogę na nikogo liczyć, kto mógłby zostać z dzieckiem. Mąż wyjechał w delegacje, nie może przyjechać. Po przeprowadzce do nowego miasta nie znam tu nikogo.
  Czy tak długie stosowanie antybiotyku jest bezpieczne?
   
 2. reklama

Poleć forum