reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapalenie płuc

EWI44

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
18 Czerwiec 2008
Postów
6 416
Miasto
Szczuczyn
Witam
Chciałabym prosić mamy które miały styczność z zapaleniem płuv u swoich dzieci o opisanie swoich doswiadczen.

Mój synek ma 5 miesięcy, 3 kwietnia znalezlismyy sie w szpitalu z zapaleniem pluc, z dniem 8 kwietnia juz planowali nas wypisac do domu a ze maluch zlapal wirusowke to pobylismy do 11. Caly ten czas dostawal zinacef dozylnie 3 razy dziennie i raz dziennie biodacyne, z dniem wypisu jeszcze zdarzalo mu sie kaszlec ale niby osluchowo czysto. Po powrocie do domu, po dwoch dniach znow dopadl kaszel, na dodatek ma podwyzszona temperature. Zaznacze ze nie dostalismy zadnych lekow do podawania w domu. Czy takie postepowanie jest normalne? Jutro idziemy do lekarza i bycmoze znow czeka nas szpital.
N
 
reklama
ja leżałam z Mają 8 dni z zapaleniem płuc, miała wtedy 2 mce. Dostawała dożylnie antybiotyk, i do ust probiotyk. Wypisali ją była czysta osłuchowo, nie kaszlała, ale po tygodniu złapała angine i zapalenie ucha :(
 
Do góry