reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaparcia i kolki-co robić??

Antares77 pisze:
hmmmm... ale poza tymi kupami nie robi nic wiecej? Tzn mam na mysli to, ze np moja Tośka to konkretne kupy mniej wiecej co 2 dni robi ale w zasadzie co przeiwjanie j kleksy raz mniejsze raz wieksze na pieluszce są.

Madzia u mas raz po raz tez miodowo - pomaranczowe kupy ale grud raczej niewiele...te grudy sa obowiązkowe? ;)

Aneta
ale bez porozumienia z lekarzem nei za bardzo moge Tosi podać... to na recepte sie wykupuje pewno?

bez recepty,ale zgadzam sie z Madzia ,zatwardzenie bylo.
 
reklama
Nie chcę zapeszyć ale wczoraj maszerowałam z Piterem od 18-tej do 21-ej po dworzu i chyba przespał kolkę, więc jak to będzie pomagało to będę tak codziennie maszerowała - w sumie dzieciak miał 5 godzin spaceku 2 w samo południe i trzy od popołudnia do wieczorka.

Pięknie potem puszczał bąki i o 12 w nocy kupa potem o 3 w nocy i o 6 rano i pierdzioszki ;D - także coś w tym jest a moze to winko, którego wczoraj się napiłam tez się do kupek przyczyniło ;D bo spałjeszcze przed tym jak je sobie zaserwowałam ;D

 
Chyba tylko ja na tym wątku zostałam ;)

Wczoraj maszerowaliśmy do 20-tej i odpukać mały nie miałkolki ;D

Ale najważniejsze dzisiaj już nie poszliśmy na drugi spacerek bo o 16-tej do domku ze spaceru się zwaliłam i mały nie miał kolki ;D ;D ;D ;D mam nadzieję, że tak będzie już zawsze ;D
 
U nas dzisiaj koleczka była ale mała dzieki Bogu ;D chyba nie mogę jeść bananów bo jak ich nie jem jest ok a jak tylko zjem to wieczorkiem mały się męczy.

Wogóle ogólnie dzisiaj dziecię było markotne taka u nas paskudna pogoda zimno i pochmurno :(
 
Dziewczyny pytanie za 100 punktów: czy kupy Waszych dzieci mają brzydki zapach? Mam na mysli konkretny smrodek.Bo moja Tosia zrobiła dzisiaj dwie wielkie bardzo brzydko zalatujące kupy - podałam jej Lakcid - czy to mozliwe, ze po tym? Męczyła sie Tosia, purtała i purtała aż wypurtała kupsko.Kupa ładniejsza pod wzgledem wyglądu ale jeszcze nie jest aż tak żółto miodowa jak bywało.Śluzu prawie nie ma.

A i jeszcze jedno - ja podałam Lakcid jednorazowo - 1 ampułke.Pediatra napisłała 2 razy po 1 ale nie mówiła przez ile dni.
Co radzicie?
 
Spoko - smrud to od tego co ty zjesz.

Ogłaszam, że od kąd daję małemu stałe pokarmyto kolki odeszły w zapomnienie i oby już nie powróciły ;D
 
reklama
Do góry