reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaparcia jako pierwszy objaw ciąży

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2020
Postów
3
Witam, moje dni płode były w zeszłym tygodniu, tj.Sobota, niedziela, dzisiaj robiłam test -negatywny, może za wcześnie?
Mam też problem od dokładnie tamtego tygodnia zmagam się z zaparciami czy to może być pierwszy objaw ciąży?
 
reklama
Rozwiązanie
U mnie akurat zaparcia i wzdęcia pojawiły się jako pierwszy objaw ciąży, ale w terminie miesiączki. Więc nie jest powiedziane, że nie może to być objaw, jednak trochę za wcześnie, żeby sądzić, że to na pewno ciąża. Mimo wszystko życzę Ci, żebyś zobaczyła dwie kreski :)
Za wcześnie na test. Najlepiej zrobić w dniu miesiączki. U mnie wyszedł 3 dni przed terminem, test clearblue. Zaparcia mogą być wynikiem ciąży jak i np. niestrawności.
 
Nie sądzę żeby to było objawem ciąży, skoro zaczęło się w owulacje ,to tak szybko nie działa, na test tez za wcześnie, zrób w dniu spodziewanej @
 
U mnie akurat zaparcia i wzdęcia pojawiły się jako pierwszy objaw ciąży, ale w terminie miesiączki. Więc nie jest powiedziane, że nie może to być objaw, jednak trochę za wcześnie, żeby sądzić, że to na pewno ciąża. Mimo wszystko życzę Ci, żebyś zobaczyła dwie kreski :)
 
Rozwiązanie
Witam, moje dni płode były w zeszłym tygodniu, tj.Sobota, niedziela, dzisiaj robiłam test -negatywny, może za wcześnie?
Mam też problem od dokładnie tamtego tygodnia zmagam się z zaparciami czy to może być pierwszy objaw ciąży?
u mnie akurat zaparcia pojawily sie dopiero pod koniec ciazy, więc nigdy niewiadomo. aale ratowałam się wtedy czopkami eva qu - zawsze dawały rady, po około 10 min bylo po preoblemie
 
reklama
Witam, moje dni płode były w zeszłym tygodniu, tj.Sobota, niedziela, dzisiaj robiłam test -negatywny, może za wcześnie?
Mam też problem od dokładnie tamtego tygodnia zmagam się z zaparciami czy to może być pierwszy objaw ciąży?
u mnie akurat zaparcia pojawily sie dopiero pod koniec ciazy, więc nigdy niewiadomo. aale ratowałam się wtedy czopkami eva qu - zawsze dawały rady, po około 10 min bylo po preoblemie
 
Witam, moje dni płode były w zeszłym tygodniu, tj.Sobota, niedziela, dzisiaj robiłam test -negatywny, może za wcześnie?
Mam też problem od dokładnie tamtego tygodnia zmagam się z zaparciami czy to może być pierwszy objaw ciąży?
Ja mam dokladnie to samo od tygodnia. Dzisiaj powinnam mieć @, ale niema. Testowałam cień cienia,ale po czasie- czyli negatyw. Czekam cierpliwie i cierpliwości życzę
 
Do góry