reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaparcia w ciąży. Pomocy!!!!!!

milena1706

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Marzec 2017
Postów
924
Wiem że już jest pełno takich wątków i uwierzcie że przejżałam chyba cały internet żeby znaleźć coś na zaparcia dla ciężarnych i chyba na mnie nie ma już sposobu. Próbowałam z tych naturalnych produktów różne owsianki, otręby, śliwki suszone zalewane wrzątkiem, jabłka jem codziennie, woda na czco z cytryną czy miodem, kapusta kiszona, kiwi, jem codziennie siemie lniane, pije 3 litry wody dziennie, no wypróbowałam już chyba wszystko. Sięgnęłam już nawet po te apteczne specyfiki typu lactulosum, duphalac (po tym miałam tylko ostry ból brzucha i wzdęcia), czopki i nic. Załatwiam się co dwa tygodnie. Wiem że to głupie ale już płakać mi się chce ze nie ma na mnie sposobu, nie wiem czym się ratować a to dopiero 13 tc. Już przed ciążą miałam zaparcia no ale teraz to już dopadło mmie apogeum. Błagam dajcie na to jakiś sposób, chodzę mega wzdęta od błonnika i nic, dosłownie nic nie działa
 
reklama
Na Twoim miejscu na powaznie skonsultowalabym to z lekarzem. Sytuacja nie jest normalna nawet w ciazy, a i 13 tydzien to dosyc wczesnie zeby ciaza byla przyczyną tak duzych problemow. Diagnozowas to przed ciaza?
 
reklama
Na Twoim miejscu na powaznie skonsultowalabym to z lekarzem. Sytuacja nie jest normalna nawet w ciazy, a i 13 tydzien to dosyc wczesnie zeby ciaza byla przyczyną tak duzych problemow. Diagnozowas to przed ciaza?
Byłam kiedyś u proktologa z tym to tylko zaleciła mi co jeść a co ograniczać, tyle że ja już to wiedziałam i staram się tego trzymać ale jak widać zero efektu
 
Do góry