)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Zaparcia w ciąży

Ewelka20

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny jestem w 12 tyg ciazy i mecza mnie mega zaparcia :-\ Za kazdym razem gdy nie moge sie skorzystac z toalety(powod jak w tytule)to zaraz boli mnie macica,dzidzius zdrowiutki,mowilam lekarzowi kazal stosowac siemie lniane,ale nie moge no!Zaraz wszystko zwracam,a te zaparcia mnie dobijaja.Rano tego problemu nie mam,ale od poludnia do nastepnego dnia jest masakra.Gdy leze lub siedze czuje sie jakbym miala biegunke(cisniecie takie)a w toalecie nic nie idzie.Macie jakies dobre sprawdzone sposoby domowe,by sobie ulzyc?

reklama

papcia

Mamunia Lenuśki
Rozwiązania
0
Prawdziwa parzona kawa z rana jak nie masz problemow z cisnieniem. Lub surowe jabłko wieczorem. Bynajmniej na.mnie.dziala

Rielle

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
1
Namocz 4-5 suszonych śliwek w gorącej wodzie. Rano wodę wypij a śliwki zjedz. Nie znam nikogo kto stosował a nie zadziałało. Zdrowo naturalnie.
I tak jak mówi papcia - mała czarna rano pobudza jelita

iga2421

Rozwiązania
0
Nie musisz parzyć siemienia. 3razy dziennie lyzeczke samych ziaren popij woda te ziarena bardzo pomagają.
A z aptecznych rzeczy lactuloze można brać w ciąży.
Czopki glicerynowe tez są bezpieczne.

KasiaMarysia23

Rozwiązania
2
Ja bym zrezygnowała z chleba białego, zwiększyła spożycie owoców i warzyw to przede wszystkim i odstawiła czekoladę. Poza tym śliwki suszone to dobry pomysł :)

Rozwiązania
0
Dziewczyny jestem w 12 tyg ciazy i mecza mnie mega zaparcia :-\ Za kazdym razem gdy nie moge sie skorzystac z toalety(powod jak w tytule)to zaraz boli mnie macica,dzidzius zdrowiutki,mowilam lekarzowi kazal stosowac siemie lniane,ale nie moge no!Zaraz wszystko zwracam,a te zaparcia mnie dobijaja.Rano tego problemu nie mam,ale od poludnia do nastepnego dnia jest masakra.Gdy leze lub siedze czuje sie jakbym miala biegunke(cisniecie takie)a w toalecie nic nie idzie.Macie jakies dobre sprawdzone sposoby domowe,by sobie ulzyc?
Płatki owsiane na śniadanie działają cuda. Ciepła ( nie wrzątek) woda z cytryna siemię lniane dodaj do sałatek czy do jogurtu napojów czegokolwiek tez zadziała :)

Napisane na HTC One M8s w aplikacji Forum BabyBoom

Rozwiązania
0
Tez mam ten problem,nie chodze regularnie i złe sie z tym czuje.Natomiast tak jak piszą dzwieczyny wyrzej to śliwki oraz kawa korzystnie wpływa na mnie....

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

malinka122

Początkująca w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Staraj się jeść jak najwięcej warzyw i owoców . No i przede wszystkim pieczywo pełnoziarniste

reklama

Gobo

Aktywna w BB
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ja na początku ciąży też miałąm straszne problemy ( plus odstawienie papierosów dodatkowo podwajało dolegliwości), zmieniłam dietę całkowicie. Rano codziennie siemię ale dodawałam np do płatków, jogurtu ( też nie byłam w stanie wypić), regularne posiłki, ciemne pieczywo, owoce, jabłka szczególnie, dużo warzyw, soki wyciskane naturalnie i ograniczenie słodyczy. Mi pomogło, nie chce zapeszać bo jeszcze 3 miesiace przede mną, ale jest dobrze:)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry