reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapis do urzędu pracy

M

mineralnakocica

Gość
Chciałam bym sie zapytac jaki mam czas na zapisanie sie jako bezrobotna do urzędu pracy, jaki mam okres od dnia zerwania umowy?

potrzebuje nr dowodu?
dopiero co złożyłam pismo o dowód.
czy może mój pratner może mnie ubezpieczyć?? nie jestesmy małżeństwem ( jestem z nim w ciaży)
Dziekuje za odpowiedź
 
reklama
Chciałam bym sie zapytac jaki mam czas na zapisanie sie jako bezrobotna do urzędu pracy, jaki mam okres od dnia zerwania umowy?
Nie ma takiego terminu.

potrzebuje nr dowodu?
Musi się Pani czymś wylegitymować (potwierdzić swą tożsamość). jaki ma Pani teraz dowód tożsamosci?

czy może mój pratner może mnie ubezpieczyć?? nie jestesmy małżeństwem ( jestem z nim w ciaży)
Nie.
 
Przez jaki okres od wypowiedzenia umowy i rozwiązania jej jestem ubezpieczona i mogę korzystac z bezpłatnej opieki medycznej?
 
Do góry