reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zapisy do pszedszkoli

laura123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
21 Luty 2010
Postów
26
Miasto
tychy
jak to jest u was z zapisaniem malucha do pszedszkola jestem z tychów i powiem wam ze masakra w tym roku wymyślono tutaj ze dziecko chodzace do zlobka automatycznie sie dostaje do wybranego pszedszkola a w zeszłym roku jak moj syn chodził do zobka o czyms takim niebyło mowy ten rok woze dziecko ponad 18 km do pszedszkola mimo ze mam je za blokiem tu sie jednak niedostał w tym roku ponownie zlozyliśmy z męzam wniosek o pszedszkoe za blokiem ale szanse sa niewielkie poniewasz pierwszenstwo jaka dzieci ze złobka nio bezsens
 
reklama
laura123 nie wiem co się dzieję z tymi zapisami do przedszkoli. Ja mieszkam na mazurach i jest tak samo. Mi pani dyrektor przedszkola powiedziała że oni mają podpisaną umowę ze żłobkiem i dzieci uczęszczające do żłobka automatycznie mają zapewnione miejsce w przedszkolu. Co zrobisz? Ja też prowadzam malego do odległego przedszkola mimo że jedno mam pod nosem... ,My biedne mamy nic na to poradzić nie możemy:(
 
ja w zeszlym roku walczylam zeby corka chodzila dalej od domu do przedszkola (dziecko zlobkowe) zalezalo mi bo przedszkole blisko dziadkow, ktorzy by chetnie odebrali i po drodze z pracy bym wczesniej odebrala ale nie.. mam przedszkole blisko domu i corka siedzi tam az ja przyjade, wracam z pracy 30-40 minut, poza tym nie podoba mi sie ze nasze przedszkole jest w szkole.
teraz mala sie przyzwyczaila i nie zamierzam nic zmieniac, ale co to za system?
 
Witam was a ja zapisałam już swojego synka do przedszkola tego co chodzi ale nie wiem czy się dostanie bo już nie pracuję a w tedy jeszcze pracowałam ,A pierszeństwo mają pewnie rodzice pracujących .Zobaczymy jak to będzie
 
Do góry