reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapisy na Listę Lutówek 2009 i Listę dzieciaczków lutowych

-j- mnie to już śmieszy, jak można powiedzieć , że nie udzielam się w wątku , który dotyczy zapisania na listę lutówek , tu chyba raczej nie ma co się za bardzo udzielać więc nie wiem kto tu jest niekumaty , jak chcesz wiedzieć to udzielam się tam gdzie uważam za stosowne , nie będę klepała bezsensownie w klawiaturę żeby tylko komuś się wydawało , że się strasznie udzielam , zresztą nieważne...

86ca41bee2.png
 
reklama
-j- mnie to już śmieszy, jak można powiedzieć , że nie udzielam się w wątku , który dotyczy zapisania na listę lutówek , tu chyba raczej nie ma co się za bardzo udzielać więc nie wiem kto tu jest niekumaty , jak chcesz wiedzieć to udzielam się tam gdzie uważam za stosowne , nie będę klepała bezsensownie w klawiaturę żeby tylko komuś się wydawało , że się strasznie udzielam , zresztą nieważne...
Witaj Aniula.
nie bardzo rozumiem, o co Ci chodzi??:baffled:
chcesz- pisz, nie chcesz- nie pisz.
nie ma żadnej elity, uwierz.... po prosty stworzyłyśmy sobie pewne zasady dla zachowania porządku... i tyle... masz słuszność- nie każdemu muszą odpowiadać.
Twój wybór, gdzie i z kim chcesz rozmawiać.
jak masz chwilę- poczytaj te tysiące postów, które pisałyśmy od czerwca czy lipca i na tej podstawie wyraź swój osąd, a nie tak pochopnie na finiszu, kiedy większość z nas ma w głowie porody i dzieciaki i milion rożnych myśli. były i kłótnie i nieporozumienia ale tez cała masa wsparcia, troski, pocieszenia...i jeszcze więcej jaj i zabawy, które pozwoliły przetrwać gorsze dni.

to jest tak, jakbyś zapisała się do szkoły i klasy tuż przed maturą- i od razu masz jakieś "ale"... czy spotkało Cię na wejściu od nas coś niemiłego?:-(
 
Witaj Martussa82!
Chodziło mi tylko o to , że chciałam być dopisana do listy lutówek ale widać nie jestem godna.Bardzo dobrze , że są tu ustalone pewne zasady , których się trzymacie tego przecież nie neguje.Jedna z takich zasad jest np to , że na listę można się wpisać powyżej 10 postów i to kryterium spełniam ale zapisana nie zostałam , więc wyraziłam moją opinię do tego między innymi w końcu służą fora.Czy ja jestem gorsza niż inne przyszłe mamuśki?? widocznie tak , no trudno nie będzie mnie na niej i myśle , że jakoś to przeżyje :-D

pozdrawiam wszystkie mamuśki :-)


86ca41bee2.png
 
aaa.... już wiem , "ło co Ci loto":-D:-D:-D w dobie spóźniających się dzieciaków nie dziw się, że Meg mogła Cię nie dać rady jeszcze umieścić na liście:-D:-D:-D

pisz i baw się dobrze;-) co prawda teraz gadamy o cyckach i rozwarciach, ale są też inne akcenty humorystyczne- korzystajmy, póki możemy!

no, to witaj jeszcze raz- "w elicie" (tego Ci nie przepuszczę;-))
 
Widzę, że pojawiły się nowe mamy, tak biurokracyjnie napiszę - Jeżeli macie jakieś dane osobowe od przekazania to proszę tutaj :-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry