reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie - pierwsze objawy

Ca.lina094

Aktywna w BB
Dołączył(a)
26 Październik 2020
Postów
93
Hej dziewczyny, naczytałam się kilka podobnych wątków ale uznałam, że napiszę swój.
Jakie miałyście pierwsze objawy dosłownie kilka dni od ewentualnego zapłodnienia? Czy jest realna szansa, że po dwóch dniach może już mnie mocno kłuć jajnik? Trochę to wcześnie i nie chce się nakręcać ale mam jakieś takie wewnętrzne odczucie że to może być TO.
 
reklama
reklama
Hej dziewczyny, naczytałam się kilka podobnych wątków ale uznałam, że napiszę swój.
Jakie miałyście pierwsze objawy dosłownie kilka dni od ewentualnego zapłodnienia? Czy jest realna szansa, że po dwóch dniach może już mnie mocno kłuć jajnik? Trochę to wcześnie i nie chce się nakręcać ale mam jakieś takie wewnętrzne odczucie że to może być TO.
Hej, i co się okazało? Jak długo cie kłuł jajnik? Ja mam to samo, kilka dni po owulacji mocne kłucie prawego jajnika, kłuje mnie ciągle do teraz, bok i plecy oraz podbrzusze. Nie liczę na ciążę, chociaż staramy się już długo. Od dzisiaj wrazliwe piersi, ale to pewnie jak zwykle PMS. Powodzenia :*
 
Do góry