reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie

reklama
No nie dogadamy się. Dla Ciebie jest albo sterylny seks z pojemnikiem na bioodpady przy łóżku, albo babranie się w płynach fizjologicznych i wyuzdana za zabawa 😂 Serio, udajesz że nie ma nic pośrodku?nikomu nie narzucasz decyzji, ale oceniasz czyjąś higienę na podstawie szczątkowych informacji...Zasady zasadami, ale nie każdy dzień naszego życia jest jak od linijki.
Serio, przydałoby się wam trochę luzu i zrozumienia dla innej kobiety.

A to w dzisiejszych czasach trzeba planować podtarcie się czystym papierem czy czysta chusteczka??? Mój Boże, nie wiedziałam, ze w niektorych rodzinach aż tak kiepsko jest. Może rząd powinien przestać wysyłać pieniądze do Afryki na budowę szkół i oczek wodnych a zainwestować w papier toaletowy dla młodych. Wydaje się to być towar deficytowy.
Co maja podróże z plecakiem to podstaw higieny? To miejsca w plecaku na chusteczki nie ma? Szczerze? Wolałabym się podetrzeć własna czysta koszulka niż cudzym brudnym papierem czy serwetka.
 
Haha, założyłam się z mężem że padnie argument o chusteczkach w plecaku 😂
No, było miło, ale są pewne granice dyskusji. Może jesteście nauczone perfekcyjnej higieny, ale zwykłej ludzkiej przyzwoitości to moim zdaniem już nie. Ale to tylko
moje zdanie, widać was nie przekonałam, wy na pewno nie przekonalyscie mnie do słuszności waszego zachowania. A że jakoś myślę z tym będziemy żyć, to peace, możecie złożyć broń.

Za to przyznaje, byłyście skuteczne, bo dziewczyna się stąd zmyła. Brawo...zapewne był to kubeł zimnej wody.
Jeśli jednak autorka posta to czyta, to niech wie, że nie każdy ją wyśmieje. I tak naprawdę nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
 
Haha, założyłam się z mężem że padnie argument o chusteczkach w plecaku 😂
No, było miło, ale są pewne granice dyskusji. Może jesteście nauczone perfekcyjnej higieny, ale zwykłej ludzkiej przyzwoitości to moim zdaniem już nie. Ale to tylko
moje zdanie, widać was nie przekonałam, wy na pewno nie przekonalyscie mnie do słuszności waszego zachowania. A że jakoś myślę z tym będziemy żyć, to peace, możecie złożyć broń.

Za to przyznaje, byłyście skuteczne, bo dziewczyna się stąd zmyła. Brawo...zapewne był to kubeł zimnej wody.
Jeśli jednak autorka posta to czyta, to niech wie, że nie każdy ją wyśmieje. I tak naprawdę nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.
Co ty masz z tą perfekcyjną higieną? Są po prostu pewne czynności czy zachowania, które stanowią minimum. Nikt nie mówi, żeby się odkażać za każdym razem jak chirurg przed operacją, ale jak wychodzisz z toalety myjesz ręce, jak idziesz z plecakiem do lasu to bierzesz papier gdyby zachciało ci się dwójkę, a jak ubrudzisz ręce spermą to je myjesz. To są podstawy higieny, a nie jakieś wydmuchane standardy.
Może i nie ma głupich pytań (chociaż jestem innego zdania), jednak każde pytanie powinno być zadane w odpowiednim miejscu.
 
I tak naprawdę nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

No i właśnie tym komentarzem utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że usprawiedliwiasz głupotę, ale nie ze złej woli, tylko przez własne niedoświadczenie.
Krótko jesteś na forum, więc skąd masz wiedzieć, co się tu wyprawia...
GŁUPIE pytania i GŁUPIE tematy są MINIMUM raz na tydzień, bo się dzieciory w domach nudzą i wymyślają zabawy.
Pogadamy za kilka lat, jeśli nadal będziesz tu aktywna, i zobaczymy, czy wciąż będziesz uważać, że nie ma głupich pytań :D
 
reklama
Do góry