reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale jak Tobie coś wytłumaczyć skoro Ty sama nie chcesz wierzyć w to co mu Ci tu piszemy? Pisałaś posta wcześniej że miałaś okres, beta wyszła ujemna a testy negatywne, a Ty i tak nie dałaś sobie przetłumaczyć, że w ciąży nie jesteś.
A poza tym jak wpiszesz sobie w google "jak dochodzi do zapłodnienia", to masz wytłumaczone jak krowie na rowie, że tylko podczas dni płodnych może dojść do zapłodnienia, więc czego nie rozumiesz?
Bo jak miałam stosunek 13 grudnia a 19 dostałam plamienia to do zapłodnienia wtedy dojdzie a kolejnym cyklu miesięcznym, który miałam 18 stycznia? No i ta blada kreska na teście wtedy
 
reklama
Bo jak miałam stosunek 13 grudnia a 19 dostałam plamienia to do zapłodnienia wtedy dojdzie a kolejnym cyklu miesięcznym, który miałam 18 stycznia? No i ta blada kreska na teście wtedy
Sorry ja wymiękam. Może ktoś inny Ci to wytłumaczy, bo jak widać Ty dalej swoje. Albo idź zapytaj mamy żeby Ci wytłumaczyła jak się robi dzieci
 
Bo jak miałam stosunek 13 grudnia a 19 dostałam plamienia to do zapłodnienia wtedy dojdzie a kolejnym cyklu miesięcznym, który miałam 18 stycznia? No i ta blada kreska na teście wtedy
Tak, może dojść do zapłodnienia wtedy.

A na becie byłaś? Idz do labolatorium i zrób badanie "beta hcg" wtedy będziesz miała czarno na białym. Kosztuje 30 zł to badanie
 
Zacznijmy od tego którego dnia cyklu było współżycie bo 13 grudnia nic nam nie mówi tak samo jak 19 grudnia. Podaj który byl to dzień cyklu.
 
Tak, może dojść do zapłodnienia wtedy.

A na becie byłaś? Idz do labolatorium i zrób badanie "beta hcg" wtedy będziesz miała czarno na białym. Kosztuje 30 zł to badanie
Była dwa razy i dwa razy beta ujemna tak samo jak testy do tego miała miesiączkę, a dalej się boi że jest w ciąży mimio to że wszystko jej pokazuje że tej ciąży nie ma
 
Tak, może dojść do zapłodnienia wtedy.

A na becie byłaś? Idz do labolatorium i zrób badanie "beta hcg" wtedy będziesz miała czarno na białym. Kosztuje 30 zł to badanie
W sensie, że ze stosunku 13 grudnia mogło dojść do zapłodnienia dopiero jakoś w kolejnym cyklu miesiączkowym czyli jakoś po 18 stycznia? Na becie byłam 13 i 29 stycznia i wyszła <1.10mlU/ml a 3 lutego na teście ciążowym wyszła jakąś blada kreska a kolejnego dnia już nie.
 

Załączniki

  • IMG_20210203_124618.jpg
    IMG_20210203_124618.jpg
    859,7 KB · Wyświetleń: 113
  • IMG_20210204_100043.jpg
    IMG_20210204_100043.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 116
  • SquareQuick_2021210185318332.jpg
    SquareQuick_2021210185318332.jpg
    200,7 KB · Wyświetleń: 110
Zacznijmy od tego którego dnia cyklu było współżycie bo 13 grudnia nic nam nie mówi tak samo jak 19 grudnia. Podaj który byl to dzień cyklu.
I co chodzi którego dnia cyklu? 20 listopada miałam okres normalny, 13 grudnia było to 6 dni przed tym skapym plamieniem, które miałam 19 grudnia
 
W sensie, że ze stosunku 13 grudnia mogło dojść do zapłodnienia dopiero jakoś w kolejnym cyklu miesiączkowym czyli jakoś po 18 stycznia? Na becie byłam 13 i 29 stycznia i wyszła <1.10mlU/ml a 3 lutego na teście ciążowym wyszła jakąś blada kreska a kolejnego dnia już nie.
Ten na którym widać ta kreskę wygląda na zalany
 
reklama
Odpowiem Ci jeszcze raz, a później proszę adminów o zamknięcie wątku i blokadę tego konta.

Nie jestes w ciąży.
Jeśli uprawiałaś seks ostatni raz 13.12 (zakładając, że to były dni płodne) to do ciąży mogło dojść najpóźniej w ciągu kolejnych kilkunastu dni. Zakładając że plemniki żyją w super warunkach do 5 dni i zagnieżdżenie odbędzie się najpóźniej jak to możliwe czyli 12 dnia po owulacji. Daje nam to maksymalnie 17 dni. Zatem gdybyś była w ciąży to 30.12 wykazalaby to i beta i testy. Jeśli miałaś miesiączkę wyklucza to ciążę.
TWOJE TESTY SA NEGATYWNE.

Proszę o zamknięcie wątku zanim znów zrobi się tu chlew
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry