reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapłodnienie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Odpowiem Ci jeszcze raz, a później proszę adminów o zamknięcie wątku i blokadę tego konta.

Nie jestes w ciąży.
Jeśli uprawiałaś seks ostatni raz 13.12 (zakładając, że to były dni płodne) to do ciąży mogło dojść najpóźniej w ciągu kolejnych kilkunastu dni. Zakładając że plemniki żyją w super warunkach do 5 dni i zagnieżdżenie odbędzie się najpóźniej jak to możliwe czyli 12 dnia po owulacji. Daje nam to maksymalnie 17 dni. Zatem gdybyś była w ciąży to 30.12 wykazalaby to i beta i testy. Jeśli miałaś miesiączkę wyklucza to ciążę.
TWOJE TESTY SA NEGATYWNE.

Proszę o zamknięcie wątku zanim znów zrobi się tu chlew
Jeden ma kreskę druga przecież
 
reklama
@MatkaFrankowaPanikara mogę prosić o reakcje? Ostatni post został zamknięty i od nowa dzieje się to samo.
Koleżanka dostała już szereg odpowiedzi i chyba wiele na tyle kompetentnych, żeby skończyć to teraz
 
I po prostu przeczytałam gdzieś że zapłodnienie nie mogło dojść w grudniu bi było 6 dni przed miesiączką i plemnik, mógł zostać i tylko w styczniu mogło dojść od ostatniej, miesiączki czyli 18 stycznia. Na kalkulatorze zapłodnienia wychodzi ze zapłodnienie miałam 30 stycznia, 2 bądź 5 lutego.
 
Plemnik żyje około 5 dni, jak jest z tytanu do 7. Nie czeka 3 tygodnie aż będzie kolejna szansa
I po prostu przeczytałam gdzieś że zapłodnienie nie mogło dojść w grudniu bi było 6 dni przed miesiączką i plemnik, mógł zostać i tylko w styczniu mogło dojść od ostatniej, miesiączki czyli 18 stycznia. Na kalkulatorze zapłodnienia wychodzi ze zapłodnienie miałam 30 stycznia, 2 bądź 5 lutego.
 
I po prostu przeczytałam gdzieś że zapłodnienie nie mogło dojść w grudniu bi było 6 dni przed miesiączką i plemnik, mógł zostać i tylko w styczniu mogło dojść od ostatniej, miesiączki czyli 18 stycznia. Na kalkulatorze zapłodnienia wychodzi ze zapłodnienie miałam 30 stycznia, 2 bądź 5 lutego.
Tu już sobie jaja robisz prawda? masz napisane że plemniki żyją do 5 dni więc jak mogłaś zajść w ciążę w styczniu? Czego dalej nie rozumiesz? 🤯
 
I po prostu przeczytałam gdzieś że zapłodnienie nie mogło dojść w grudniu bi było 6 dni przed miesiączką i plemnik, mógł zostać i tylko w styczniu mogło dojść od ostatniej, miesiączki czyli 18 stycznia. Na kalkulatorze zapłodnienia wychodzi ze zapłodnienie miałam 30 stycznia, 2 bądź 5 lutego.
Dominiko, nie jesteś w ciąży. To, co nazywasz 6-7 dniowym plamieniem, było po prostu okresem. Jeśli ostatnie zbliżenie nastąpiło w grudniu, a między grudniem a dniem dzisiejszym miałaś okres, nie jesteś w ciąży. Pozwolę sobie zamknąć ten wątek. Jeśli będzie konieczność ponownego otwarcia, proszę o informację.
 
reklama
W sensie, że ze stosunku 13 grudnia mogło dojść do zapłodnienia dopiero jakoś w kolejnym cyklu miesiączkowym czyli jakoś po 18 stycznia? Na becie byłam 13 i 29 stycznia i wyszła <1.10mlU/ml a 3 lutego na teście ciążowym wyszła jakąś blada kreska a kolejnego dnia już nie.
Ok pytasz czy ze stosunku 13 grudnia mogło dojść do zapłodnienia w styczniu?
Absolutnie nie ma takiej opcji.

Testami się nie przejmuj. Często wychodzą oszukane kreski.

Posłuchaj widać jak jesteś przestraszona - zacznij się zabezpieczać bo z tym nie ma żartów, chyba, że chcesz być za miesiąc lub dwa w ciąży. Chcesz o coś zapytać w sprawie antykoncepcji?
Czegoś nie wiesz?
Byłaś kiedykolwiek u ginekologa ? Mógłby Ci wypisać tabletki antykoncepcyjne. A jeśli się wstydzisz to umów teleporade i Ci powinni przepisać bez badań.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry