reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapoznajmy się

witajcie,to może i Ja się przedstawię (jestem na forum dośc długo,częściej podczytuję niż się udzielam,ale zawsze warto się przedstawić)
córeczkę miałam urodzić w grudniu ale ze względów na zatrucie ciążowe odbyła się indukcja i urodziłam w Listopadzie

Imię:Justyna
Wiek: 27
Stan cywilny: mężatka od 2007r.
Ilość już posiadanych dzieci: córeczka Emilka
Data porodu: 24.11.2009
Zawód lub wykonywana praca: zawód technik administracji,wykonywana praca do 31.12.2009r recepcjonistka a obecnie zajmuję się córeczką i domem
Gdzie mieszkam: Grodzisk Mazowiecki
 
reklama
witajcie,to może i Ja się przedstawię (jestem na forum dośc długo,częściej podczytuję niż się udzielam,ale zawsze warto się przedstawić)
córeczkę miałam urodzić w grudniu ale ze względów na zatrucie ciążowe odbyła się indukcja i urodziłam w Listopadzie

Imię:Justyna
Wiek: 27
Stan cywilny: mężatka od 2007r.
Ilość już posiadanych dzieci: córeczka Emilka
Data porodu: 24.11.2009
Zawód lub wykonywana praca: zawód technik administracji,wykonywana praca do 31.12.2009r recepcjonistka a obecnie zajmuję się córeczką i domem
Gdzie mieszkam: Grodzisk Mazowiecki

witamy i zapraszamy:)
 
Witam juz sie witam na forum lispoadowek ale tu jeszcze nie
Mam na imie Ania jestem z Tarnowa. w listopadzie urodzilam synka Patryk dokladnie 8 Maly dostal 8 apgar wazyl 3550 i 55 cm.
Mam nadzieje ze mnie zakceputujecie
Pozdrawiam
 
Dziewczyny pora sie ujawnić :-D

Imię:Iwona
Wiek: w listopadzie 26
Stan cywilny: mężatka od 2008r.
Ilość już posiadanych dzieci: synek Marcel
Data porodu: 08.11.2009
Zawód lub wykonywana praca: zawód technik ekonomista, obecnie z synciem w domu
Gdzie mieszkam: Rogoźnik, a za niedługo we własnym domku w Raciborzu

Garść wiadomości w skrócie podana :) Dodam tylko ze mały był wyczekanym maluchem z trudnej ciąży problemy byly od pierwszego tyg. wg lekarzy nic nie rosło i chcieli usuwac, nie zgodzilam sie kazalam czekać.... i po dwóch tyg było!!!! serduszko biło fasolka 1.1 cm w koncu ruszyła z kopyta i rosła, do tego od pierwszych dni na zastrzykach i tabsach podtrzymujących, z całej ciąży 6 m-cy leżenia. Z @ termin na 21.11, z usg 11.11 a faktycznie maluch postanowił sie ujawnic 08.11 - co ciekawsze w dzień moich urodzin:szok::-D Mąż twierdzi ze oszczedna jestem i bedzie tylko jedna impreza urodzinowa a 2 solenizantów :-p Mały dostał 8/9/10 punktów. Był owiniety 1 raz pepowina ale nic sie nie stało :) piekna czarna czuprynka :) ulubieniec personelu i najwiekszy na oddziale 3700 i 56 cm tiaaa krzykacz i głodomorek tez najwiekszy :DDDD wszystkich na równe nogi stawiał :)
Dziekuje za uwage mam nadzieje ze nie zasnęłyście :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny pora sie ujawnić :-D

Imię:Iwona
Wiek: w listopadzie 26
Stan cywilny: mężatka od 2008r.
Ilość już posiadanych dzieci: synek Marcel
Data porodu: 08.11.2009
Zawód lub wykonywana praca: zawód technik ekonomista, obecnie z synciem w domu
Gdzie mieszkam: Rogoźnik, a za niedługo we własnym domku w Raciborzu

Garść wiadomości w skrócie podana :) Dodam tylko ze mały był wyczekanym maluchem z trudnej ciąży problemy byly od pierwszego tyg. wg lekarzy nic nie rosło i chcieli usuwac, nie zgodzilam sie kazalam czekać.... i po dwóch tyg było!!!! serduszko biło fasolka 1.1 cm w koncu ruszyła z kopyta i rosła, do tego od pierwszych dni na zastrzykach i tabsach podtrzymujących, z całej ciąży 6 m-cy leżenia. Z @ termin na 21.11, z usg 11.11 a faktycznie maluch postanowił sie ujawnic 08.11 - co ciekawsze w dzień moich urodzin:szok::-D Mąż twierdzi ze oszczedna jestem i bedzie tylko jedna impreza urodzinowa a 2 solenizantów :-p Mały dostał 8/9/10 punktów. Był owiniety 1 raz pepowina ale nic sie nie stało :) piekna czarna czuprynka :) ulubieniec personelu i najwiekszy na oddziale 3700 i 56 cm tiaaa krzykacz i głodomorek tez najwiekszy :DDDD wszystkich na równe nogi stawiał :)
Dziekuje za uwage mam nadzieje ze nie zasnęłyście :rofl2:
Witamy :D
 
Mama i Marcel wiem ze może to nie tutaj powinnam napisać ale łezka w oku mi się zakaręciła ;D zastanawiam się ile jest ciąż usuniętych za szybko...Tobie kazali usuwać a Ty zwlekałaś dwa tygodnie i udało się!!! Bardzo się cieszę!
 
reklama
Mama i Marcel wiem ze może to nie tutaj powinnam napisać ale łezka w oku mi się zakaręciła ;D zastanawiam się ile jest ciąż usuniętych za szybko...Tobie kazali usuwać a Ty zwlekałaś dwa tygodnie i udało się!!! Bardzo się cieszę!

Ja też się CIESZEEEEEEEEEEEE :-D:-D:-D:-D:-D
Intuicja kazała czekać..... ze on tam jest jest i sie ma dobrze :) od poczatku wiedzialam ze to ON i od poczatku miał być Marcel.
 
Do góry