reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

    A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Zapraszam na II Szczecińskie Spotkania z Książką dla Dzieci i Młodzieży

Dołączył(a)
25 Lipiec 2009
Postów
4
Rozwiązania
0
W dniach 29 i 30 czerwca 2013r, w Teatrze Lalek Pleciuga (pl. Teatralny 1), odbędą się II Szczecińskie Spotkania z Książką dla Dzieci i Młodzieży. Imprezie będą towarzyszyły spotkania z autorami i warsztaty dla dzieci.
Ogólnym założeniem tego wydarzenia jest prezentacja szczecinianom ciekawych pozycji w literaturze dla dzieci i młodzieży, oraz umożliwienie im zakupu książek w cenach targowych.
Jeśli pogoda dopisze II Szczecińskie Spotkania z Książką Dla Dzieci i Młodzieży odbędą się tak jak w poprzednim roku na świeżym powietrzu, na terenie Teatru Lalek Pleciuga (przy fontannach). W przypadku niesprzyjającej aury stoiska będą usytuowane w holu Teatru.
Podczas kiermaszu będzie można kupić książki takich m.in. wydawnictw: BIS, BONA, Eneduerabe, Literatura, Akapit Press, Zakamarki,Tako, oraz Walkowska Wydawnictwo.
Organizatorami Spotkań są: SzczecinCzyta.pl, blog.szczecindladzieci.net.pl, i Teatr Lalek Pleciuga.
Już dziś serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na stronie www.SzczecinCzyta.pl
 
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry