reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapraszam, poznaj zasady tego forum

aniaslu

red. nacz. babyboom.pl, psycholog, admin
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
3 644
Miasto
Warszawa
Na tym forum oddajemy Cię pod opiekę położnej: Mirelli Zygler.
Mirella skończyła studia położnicze na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jest mamą dwóch wspaniałych dziewczynek. Frania ma 3 latka, a Stefcia roczek. Czuje się położną z powołania i prowadzi szkołę rodzenia.
Zrzut ekranu 2017-04-19 o 00.12.50.png
Utwierdza rodziców, że są najlepszymi rodzicami dla swoich dzieci. Jest też fanką nurtu rodzicielstwa bliskości i karmienia naturalnego. Jeśli chcesz skorzystać z jej wiedzy zadaj pytanie.
  1. Pytania prosimy zadawać poprzez zakładanie nowego wątku.
  2. Jeśli chcesz szybko uzyskać poradę pamiętaj proszę o:
    • tytułowaniu wątku w sposób odzwierciedlający problem np.: „ból podbrzusza w czwartym miesiącu ciąży”, „wyciek siary” itp.;
    • jak najdokładniejszym opisie swojej sytuacji.
  3. W celu uniknięcia dublowania wątków, przed zadaniem pytania zaleca się skorzystanie z wyszukiwarki.
  4. Położna będzie się starała odpowiedzieć na wszystkie pytania w najszybszym możliwym czasie.
 

Załączniki

  • Zrzut ekranu 2017-04-19 o 00.12.50.png
    Zrzut ekranu 2017-04-19 o 00.12.50.png
    214,8 KB · Wyświetleń: 1 038
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć :)
Miło mi że mogę do Was dołączyć. Jeśli macie pytania, wątpliwości lub chcecie się po prostu podzielić swoimi doświadczeniami, piszcie proszę :)

Ze swojej strony postaram się Was wesprzeć najlepiej jak umiem.
 
Cześć. Jestem w 14 tc I od wczoraj 08.05.18 mialam lekkie bole jak na miesiaczke do tego bardzo dziwne objawy, gdyz jak chodze to nic nie odczuwam ani boli, ani ciagniecia nic, a jak tylko sie poloze na wznak to czuje ciagniecie macicy I uczucie jakbym miala kamien w niej do tego mialam wrazenie, ze mam brzuch twardy. W sumie nie wiem jak wygladaja te skurcze, a bardzo sie boje, ze je mam, chociaz w sobote (05.05.18) bylam u ginekologa I powiedzial zemama z szyjka jest w porzadku. W dodatku mam parcie na pecherz. Boje sie, ze cos zlego moze sie wydarzyc, do ginekologa ide 21.05, a teraz biore femibion natal 2, duphaston, zelazo, folik I macmorir czy jakos tak na infekcje.. panicznie boje sie, ze poronie, a bylam juz wczesniej w szpitalu to prawie mi ja usuneli. :/
 
Do góry