reklama

Zapraszamy na maraton fotograficzny w Nowym Warpnie zapewniamy dojazd

Temat na forum 'Ogłoszenia Szczecin' rozpoczęty przez aniołekk, 8 Wrzesień 2012.

 1. aniołekk

  aniołekk Fan(ka)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  START: godzina 10:00 plac przy ratuszu w Nowym Warpnie, wtedy następie przekazanie tematów.
  godzina 12:00 przekazanie 2 kolejnych tematów
  godzina 14: przekazanie ostatnich 2 tematów
  godzina 16:00 zakończenie oraz powrót autokarem uczestników w kierunku Szczecina.
  Nagrody >>>
  Dodatkowe informacje >>>
  Organizatorem Ekologicznego Konkursu Fotograficznego jest Stowarzyszenie Przyjaciół Zdrowia (KRS: 0000422794).
  Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, przydzielona do jednej z trzech grup wiekowych (patrz. regulamin).Tematyka zadań konkursowych będzie dotyczyła w ramach etapu I w Nowym Warpnie z rolą wody, jej oddziaływaniem na człowieka, zwierzęta, ochroną przyrody oraz całego ekosystemu.Uczestnik konkursu otrzyma 6 zadań tematycznych, po 2 zadania co 2 godziny. W konkursie uczestnik musi wykonać 6 zdjęć konkursowych na zadanych 6 tematów. Na każdy temat uczestnik wykonuje dowolną ilość zdjęć, natomiast organizatorowi konkursu przekazuje jedno zdjęcie konkursowe z danego tematu.Zdjęcia zgłoszone do konkursu muszą być wykonane w czasie trwania konkursu, tzn. 9 września 2012 w Nowym Warpnie.Do konkursu mogą być zgłaszane zdjęcia wykonane metodą cyfrową. Technika prac jest dowolna. Organizator konkursu dopuszcza dokonywanie zmian w zdjęciach przy użyciu programów graficznych przez uczestników Konkursu.Zgłoszenie należy wysłać do organizatora w postaci elektronicznej (mailem) nie później niż na 24 godziny przed rozpoczęciem każdego etapu Konkursu.
  • ekofoto1@op.pl zgłoszenie osób do etapu Nowe Warpno
  • Zarejestrowani uczestnicy otrzymają informację zwrotną z przydzielonym numerem startowym oraz wszelkimi niezbędnymi informacjami.
  UWAGA!! Na każdy konkurs fotograficzny należy przysłać osobne zgłoszenie.
  Zapewniamy dojazd do Nowego Warpna, decyduje kolejność zgłoszeń (osoby zainteresowani transportem do Nowego Warpna proszeni są o zaznaczenie tego w zgłoszeniu).

  Strona glowna
   
 2. reklama

Poleć forum