reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zapraszamy na maraton fotograficzny w Nowym Warpnie zapewniamy dojazd

aniołekk

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2005
Postów
2 552
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
START: godzina 10:00 plac przy ratuszu w Nowym Warpnie, wtedy następie przekazanie tematów.
godzina 12:00 przekazanie 2 kolejnych tematów
godzina 14: przekazanie ostatnich 2 tematów
godzina 16:00 zakończenie oraz powrót autokarem uczestników w kierunku Szczecina.
Nagrody >>>
Dodatkowe informacje >>>
Organizatorem Ekologicznego Konkursu Fotograficznego jest Stowarzyszenie Przyjaciół Zdrowia (KRS: 0000422794).
Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, przydzielona do jednej z trzech grup wiekowych (patrz. regulamin).Tematyka zadań konkursowych będzie dotyczyła w ramach etapu I w Nowym Warpnie z rolą wody, jej oddziaływaniem na człowieka, zwierzęta, ochroną przyrody oraz całego ekosystemu.Uczestnik konkursu otrzyma 6 zadań tematycznych, po 2 zadania co 2 godziny. W konkursie uczestnik musi wykonać 6 zdjęć konkursowych na zadanych 6 tematów. Na każdy temat uczestnik wykonuje dowolną ilość zdjęć, natomiast organizatorowi konkursu przekazuje jedno zdjęcie konkursowe z danego tematu.Zdjęcia zgłoszone do konkursu muszą być wykonane w czasie trwania konkursu, tzn. 9 września 2012 w Nowym Warpnie.Do konkursu mogą być zgłaszane zdjęcia wykonane metodą cyfrową. Technika prac jest dowolna. Organizator konkursu dopuszcza dokonywanie zmian w zdjęciach przy użyciu programów graficznych przez uczestników Konkursu.Zgłoszenie należy wysłać do organizatora w postaci elektronicznej (mailem) nie później niż na 24 godziny przed rozpoczęciem każdego etapu Konkursu.
  • ekofoto1@op.pl zgłoszenie osób do etapu Nowe Warpno
  • Zarejestrowani uczestnicy otrzymają informację zwrotną z przydzielonym numerem startowym oraz wszelkimi niezbędnymi informacjami.
UWAGA!! Na każdy konkurs fotograficzny należy przysłać osobne zgłoszenie.
Zapewniamy dojazd do Nowego Warpna, decyduje kolejność zgłoszeń (osoby zainteresowani transportem do Nowego Warpna proszeni są o zaznaczenie tego w zgłoszeniu).

Strona glowna
 
reklama
Do góry