reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapraszamy

reklama
Ja się nie dałam zmanipulować, ale inne dziewczyny owszem mogły się tak poczuć.
A Misiako zawsze może znowu zaczać pisać i wtedy moim zdaniem również powina uzyskać dostęp.
 
Misiako odeszla, wiec nie ma co sie zastanawiać nad czymś co nie istnieje

Nikt nie rości pretensji zmanipulowania, wiec nie ma kogo przepraszać.
 
Skąd możesz wiedzieć że Misiako odeszła? Napisała gdzieś tak?
A nikt nie rości pretensji bo może nie ma odwagi. Może jednak ktoś się zgłosi, poczekamy zobaczymy...
 
Miyu, kolejność przepraszania jest nieistotna. Zastanów się czy masz sobie coś do zarzucenia i czy zawsze postępowałaś wobec nas fair. Jeżeli dojdziesz do wniosku, że nie zawsze, to powiedz to i przeproś. Na wątku zamkniętym powiedziałam Mel co sądze o awanturach, które miały miejsce ale i Ty wg. mnie bez winy nie jesteś.
Nie chcę Ci tego mówić na wątku otwartym , bo po co osoby postronne mają o tym wiedzieć. Zastanów się czy przyjmujesz" zaproszenie" Mel. Dodam, że żadnej z nas nie zależy żebyście się zaczęły znowu obwiniać. To już było....Okres przedszkola mamy dawno za sobą...Czasem trzeba dumę schować do kieszeni ....Zastanów się proszę nad tym co napisałam...
 
No proszę. Dziewczyny pogódźcie się i choćmy wszystkie na zamkniety. :-)

Chyba że nie chcecie zgody, to powiedzcie otwarcie. Trzeba cos postanowic i dac anislu listę osób które zapraszamy na zamkniety. Tylko tak jak Kinek napisała: zastanówcie się dobrze! Ja nie chcę nowej awantury! Mam już dośc intryg:tak:
 
reklama
Do góry