reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapraszamy

Kangurki, ja wierzę Ci i przeprosiny przyjmuję. Wiem jak trudno Ci to przyszło.Dla mnie to też koniec tematu. Witaj :tak:...
 
reklama
No zgadza się było tak jak Malina napisala prawie...bo nie odgadłam innych haseł tylko akurat jej spróbowałam no i jak mi się przypadkiem udało jakoś nie mogłam się oprzeć pokusie i zaglądnąć co tam u was. Nie miałam złych zamiarów przykro mi że nadużyłam waszego zaufania mam nadzieję że szczere przyznanie się do winy choć trochę zmniejszy wasz żal do mnie.
Co do Ciebie Melanie nie wiem czy udajesz niewinną czy naprawdę się za taka uważasz. Większość dziewczyn zdaje sobie sprawę z twoich manipulacji i z tego jak doprowdziłaś do tego aby zabarno mi dostęp do wątku zamknietego. Może byś wreszcie spojrzała prawdzie w oczy i przyznała się otwarcie do swoich błedów.Piszę to bo mam nadzieję że uda nam się oczyścić atmosfere i na bb zapanuję spokuj.
 
miyu, rozumiem ,że ciekawość była silniejsza ...ale czy w końcu nie pojawiły się wyrzuty sumienia :confused:. Wiesz, sprawa jest naprawdę poważna, bo nadużyte zaufanie to nie błaha kwestia. I wiesz jakoś nie wyczuwam u ciebie wielkiej skruchy. Raz w życiu dostałam lanie... za podglądanie właśnie + podsłuchiwanie. i musiałam przeprosić i zrobiłam to tak, że mi wybaczono...:zawstydzona/y:. Ale wstydziłam się STRASZNIE !!! Gdyby mnie przyłapano w dorosłym życiu na takim właśnie występku, byłoby mi okrutnie głupio i chyba już bym więcej w tym towarzystwie się nie pokazała. Ale to jest moje odczucie i broń boże jakaś sugestia.
Większość dziewczyn tak jak piszesz ma świadomość "przewinień" Mel i jej to zasugerowała i teraz już Mel musi podjąc decyzję co z tym zrobić.
Ale teraz rozmawiamy o Tobie...Bronienie się w taki sposób, że wytykamy wady innych jest zagraniem przedszkolaka a nie dorosłej osoby...
Wszystko to napisałam w dobrej wierze...Absolutnie Ciebie nie atakuję...Mi również zależy na dobrej atmosferze na bb. Przemyśl wszystko jeszcze raz Miyu....Zaufanie odbudowuje się bardzo trudno i powoli. Z pewnością masz tego świadomość
 
Kinek czego ty jeszcze odemnie wymagasz? Przyznałam się, napisałam że mi przykro, i rozumiem że możecie mieć żal o to do mnie. Nie rozummiem o co Ci dokładnie chodzi, nie chcesz mnie na forum to napisz a nie jakieś aluzje... Co do rozmowy to nie jest tylko rozmowa o nie ale ogólnie o przewinieniach i nie szczerości na forum. O zagranich poniżej pasa itd itp Skoro już chcemy oczyścić atmosferę to dlaczego tylko odemnie tgo wymagasz?
 
MIyu, w szoku cięzkim jestem po tym co przeczytałam. Dopóki dziewczyny coś o takiej możliwości wspominały, nie zwracałam na to uwagi, bo nie oceniam ludzi po pozorach. Ale po tym co sama teraz napisałaś, nie jestem w stanie zrozumieć motywów Twojego zachowania.

Żadna, żadna absolutnie chęć czy jakakolwiek osobiste pragnienie nie usprawiedliwi naruszenia prywatnej własności, jaką niewątpliwie jest hasło i dostęp do czegokolwiek.

Nie widzę róznicy między tym co zrobiłaś a jakimkolwiek włamaniem w zycu realnym.
I jestem pewna że trafnie odgadłaś moje hasło, bo ja głupia i naiwna, ufająca ludziom w poprzednim forum miałam hasło: majka. ...
Do głowy by mi nie przyszło, że komuś może się chcieć z niego skorzystać, stąd takie trywialne i oczywiste...

Miyu, w wielu sprawach nie zgadzam się z Kinek, ale co do jej poprzedniego posta, zgadzam się absolutnie.

Dziewczynom na zamkniętym pisałam, że zwykle nie jetem pamiętliwa i wybaczam drobnostki. Ale niestety, Kochana, to nie byłą drobnostka.
i o ile mogę ci wybaczyć, z pewnością nie zapomnę.

Nie rozumiem, jak możesz dziwić się temu co napisała Kinek. jestem pewna, że większoś , o ile nie wszystkie dziecwczyny nie będą potrafiły zaufać Tobie przez długi czas.

Pozdrawiam serdecznie i proszę Miyu, skończmy te utarczki słowne.
 
reklama
Kinek czego ty jeszcze odemnie wymagasz? Przyznałam się, napisałam że mi przykro, i rozumiem że możecie mieć żal o to do mnie. Nie rozummiem o co Ci dokładnie chodzi, nie chcesz mnie na forum to napisz a nie jakieś aluzje... Co do rozmowy to nie jest tylko rozmowa o nie ale ogólnie o przewinieniach i nie szczerości na forum. O zagranich poniżej pasa itd itp Skoro już chcemy oczyścić atmosferę to dlaczego tylko odemnie tgo wymagasz?

Miyu, nie wymagam tego tylko od ciebie, uwierz mi :-(
 
Do góry