reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaproszenie dla mam z Krakowa i okolic

Cukromania

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Sierpień 2014
Postów
15
Chciałam serdecznie zaprosić was na spotkanie, które odbędzie się 19.12 w Krakowie, w MamyCafe, przy ul. Karmelickiej. Organizujemy tam popołudnie z bajką Zwierzaki Pocieszaki. Na wasze dzieci będzie czekał Mikołaj i moc atrakcji. A my - mamy - będziemy miały okazję do integracji. Podczas spotkania będziemy dzieciom czytać bajki napisane przez nas - Zwierzaki Pocieszaki. Będzie nam niezwykle miło jeśli spędzicie to piątkowe popołudnie razem z nami!

więcej informacji tutaj:
SPOTKANIE Z POCIESZAKAMI

Aby zarezerwować bezpłatne miejsce możecie pisać na podanego maila lub bezpośrednio do mnie :)
 
reklama
Do góry