reklama

Zaproszenie do dyskusji

Mamusie z terminem na marzec 2010r.

1. hugon24szcze

hugon24szcze Początkująca w BB

:-)Drogie przyszle Mamy zapraszam do dzielenia sie waszymi doznaniami z okresu ciazy. Moja ciaza przebiega bardzo pozytywnie. Nie doskwieraja mi nudnosci czy inne te mniej pozytywne aspekty wczesnej ciazy (oprocz krwawienia z nosa), ale to malo dokuczajace. O tym, ze bedziemy mieli dzidziusia dowiedzielismy sie sie na pare dni przed urlopem, tak wiec spedzamy go w trojke :-) Pozdrawiam i zapraszam do wspolnych dyskusji :tak:

2. rudzia789

rudzia789 szczęściara

a co tu ts tak malutko ???
    ja mam termin na 30 marca znajac zycie pewnie bedzie w kwietniu heheh
    ciaza mija mi w miare spokojnie nie wymiotuje ale za to strasznie mi nie dobrze, jestem okropnie senna...
    a poza tym to chyba wszystko w najlepszym porzadku.... od jutra zacznie mi sie 12 tydzien a w czwartek mam pierwsze USG ;-)

pozdrawiam wszytski przyszle mamusie ;-);-)

3. reklama
  4. Monisiaa

Monisiaa Fanka BB :)

Hej dziewczyny. Ja mam termin na 24 marca. Ja na wakacjach w Zakopanym dowiedzialm sie ze jestem w ciazy:) wiec tez smialam sie ze spedzamy je w trojke . Rowniez zero mdlosci wymiotow wsio idealnie:) W 13 tc bylam na usg pierwszy raz widzialam takie malenstwo.Cos pieknego

5. imcia81

imcia81 Aktywna w BB

Hej Marcóweczki!! Monisiaa ja mam termin na dzień przed tobą czyli na 23 marca :tak: My o ciąży dowiedzieliśmy się po powrocie z wakacji. Prawie od roku staraliśmy się o powiększenie rodziny, ale dopiero jak pojechaliśmy do domu na wakacje udało się "zaskoczyć" (widać relaksik pomógł:-D) Na początku gdy spóźniała mi się @ zganiałam to na podróż (3000km i 34 godz. w samochodzie może trochę męczyć :-)). Jednak gdy po kilku dniach po porwocie @ nadal nie przychodziła, bez większego przekonania zrobiłam test, kiedy po dosłownie po kilku sekundach wyszły dwie kreski..... no cóż .....chyba jeszcze w życiu nie byłam taka szczęśliwa :rofl2:. Nagle okazało się że będę mamą..... chyba do tej pory nie mogę w to uwierzyć, chociaż bardzo się cieszę :tak::tak:. A co do mdłości.... no cóż nie wiem co to znaczy. Od początku kompletnie żadnych dolegliwości, chociaż czasami to mnie przerażało, od czasu do czasu chciałabym się źle poczuć żeby wiedzieć że wszystko jest ok ;-) Ale teraz gdy minął pierwszy najniebezpieczniejszy trymestr, lęki mi przeszły. Brzuszek powoli zaczyna się zaokrąglać (chociaż wcześniej też mu niczego nie brakowało) i teraz tylko czekamy aż Robaczek da się poczuć :-)
    Pozdrawiam Was Marcóweczki a dla Robaczków Buziaki w Brzuszki ;-);-)

6. amypatka

amypatka Początkująca w BB

Witam marcowe mamusie
    termin na 2 i planowana cesarka więc na 100% zobaczę dzidzię w lutym- szew zdejmuje się ok 37-38 tc a ja wiem z doświadczenia że jak zdejmą to poleci raz-dwa no i będą ciąć:biggrin2:
    chyba przepiszę się do lutego;-)
    pozdrawiam i trzymajcie się do terminów razem z kangurkami:biggrin2:

7. megi_27_

megi_27_ Fanka BB :)

Witam marcowe mamusie:)
    Ja mam termin na 16 marca już nie mogę się doczekać malenstwa.
    To moja druga ciąża mam już 6-letnią córeczkę Klaudię,więc oboje z mężem zdecydowaliśmy się na drugi skarb jestem bardzo szczęśliwa:):):)
    Aktualnie jestem w 21 tygodniu.
    Pozdrawiam was serdecznie i oczekuję na nowe marcóweczki:):)

8. ccaroline85

ccaroline85 Mama Dawidka i Natalki :)

To i ja się zapisałam do grupy Marcóweczek 2010 :)

9. AniaSkrzat1

AniaSkrzat1 Fanka BB :)

Witajcie Kochane:-) ja mam termin na 6 marca,u mnie ciąża przebiega bez problemu, nie wiem co to mdłości czy wymioty:tak:mam nadzieję że coś się ruszy bo widzę że dawno nikt nic nie pisał...Pozdrawiam

10. reklama

Poleć forum