reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaprzecznie ojcosta

matitka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2006
Postów
300
Mam pytanie, bo sprawe zlozylam w maju kiedy moja corka miala skonczone 2 miesiace pierwsza rozprawe mialam 10 wrzesnia, ktora zostala odroczona bo sad nie ta prokurature powiadomil.
Po co na takiej sprawie prokuratura?? Jak skaladalam sprawe dziecko nie mialo skonczone 6 miesiecy.
Druga rozprawe mialam dzisiaj, ja i eks maz ppowiedzielismy ze dziecko nie jest jego, bo od 4 lat nie zylismy razem, to samo potwierdzili swiadkowie.
Pan kurator i zarazem adwokat reprezentujacy dziecko powiedzial, ze nie przedtawilam dowodow iz ojcem nie jest eks maz.
Sedzia zasugerowal mi nawet ze o alimenty powinnam skladac od prawnego ojca dziecka.
W tym momecie sad z tego co sie orietuje namawial mnie do klamania, gdyz wiem ze ojcem dziecka nie jest ten co zostal wpisany w akt urodzenia.
Mam pytanie jak moge odwolac pelnomocnika?? Skarge napisac ale gdzie i do kogo i poprosic o zmienienie go.
Ojciec dziecka napisal tylko oswiadczenie ze jest bezrobotny i nie moze przyjechac i ze nadanie nazwiska dziecku wiaze sie z odpowiedzialnoscia, a on nie ma pewnosci ze jest ojcem dziecka.
Ja poki co nie skladalam o ustalenie ojcostwa ( mam taki zamiar) tylko o zaprzeczenie, czyli co jeszcze moge zrobic aby szybciej ta sprawa sie potoczyla.

Ojciec dziecka poraz 4 w grudniu zostanie ojcem, chce wziasc slub aby nie placic alimentow a robi na czarno.
 
reklama
Do góry