reklama

Zaprzecznie ojcosta

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez matitka, 24 Październik 2012.

1. matitka

matitka Fanka BB :)

Mam pytanie, bo sprawe zlozylam w maju kiedy moja corka miala skonczone 2 miesiace pierwsza rozprawe mialam 10 wrzesnia, ktora zostala odroczona bo sad nie ta prokurature powiadomil.
    Po co na takiej sprawie prokuratura?? Jak skaladalam sprawe dziecko nie mialo skonczone 6 miesiecy.
    Druga rozprawe mialam dzisiaj, ja i eks maz ppowiedzielismy ze dziecko nie jest jego, bo od 4 lat nie zylismy razem, to samo potwierdzili swiadkowie.
    Pan kurator i zarazem adwokat reprezentujacy dziecko powiedzial, ze nie przedtawilam dowodow iz ojcem nie jest eks maz.
    Sedzia zasugerowal mi nawet ze o alimenty powinnam skladac od prawnego ojca dziecka.
    W tym momecie sad z tego co sie orietuje namawial mnie do klamania, gdyz wiem ze ojcem dziecka nie jest ten co zostal wpisany w akt urodzenia.
    Mam pytanie jak moge odwolac pelnomocnika?? Skarge napisac ale gdzie i do kogo i poprosic o zmienienie go.
    Ojciec dziecka napisal tylko oswiadczenie ze jest bezrobotny i nie moze przyjechac i ze nadanie nazwiska dziecku wiaze sie z odpowiedzialnoscia, a on nie ma pewnosci ze jest ojcem dziecka.
    Ja poki co nie skladalam o ustalenie ojcostwa ( mam taki zamiar) tylko o zaprzeczenie, czyli co jeszcze moge zrobic aby szybciej ta sprawa sie potoczyla.

Ojciec dziecka poraz 4 w grudniu zostanie ojcem, chce wziasc slub aby nie placic alimentow a robi na czarno.

2. reklama

Poleć forum