reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytanie skurcze

Dołączył(a)
13 Listopad 2019
Postów
3
Hej jak to mozliwe ze przed wizyta u swojej ginekolog dobrze sie czulam , jestem ogolnie w 3 trymestrze w 34 tygodniu ciazy , mialam tylko uczucie parcia na mocz ,lecz to moze bylo skutkiem , ze dziecko po malu schodzi w kanal rodny , i przy chodzeniu takie mialam dziwne uczucie, ale jeszcze dalo sie zyc, wczoraj bylam u mojej ginekolog , zbadala mnie ginekologicznie myslalam ze na wylot nieprzyjemne badanie, po jakims czasie , bol w miednicy , na lozku nie moge sie przekrecac z boku na bok , ani nogi podniesc i ciezko mi wstawac i chodzic. czy to normalne ? bralam nospe forte wczoraj, i paracetamol dzisiaj , nie widze poprawy
 
reklama
@Ona11 Takie rzeczy trzeba kontrolować u lekarza. W tak zaawansowanej ciąży takie objawy mogą występować i należy wówczas dużo odpoczywać. Ale mogą też niestety zwiastować wcześniejszy poród.
 
Ale ja mam to tylko jak ona mnie bada zauwazylam , gdy leze np na wznak to wszystko jest dobrze , problem jak juz sie chce przekrecic , albo zalozyc noge na noge to nnie ma opcji, na ta chwile to moge tylko lezec i siedziec w jednej pozycji
 
Chodzilam jak kaczuszka wlasnie od kilku tygodni przed tym wczorajszym jej zbadaniem.

nawet ciezko mi isc i nogi unosic ale to tez z nadmiaru kg

ja jeszcze koncowki nie mam zaczal sie dzisiaj 34 tydzien, lepiej niech ona mnie nie bada bo mi tylko krzywde zrobila ...
a tak po zatym jakby cos widziala to by mi wczoraj powiedziala
 
reklama
Wydaje mi się (ale lekarzem nie jestem i nie chce wprowadzać w błąd). Ja miałam trochę podobnie w końcówce ciąży blisko porodu. Córka schodziła w dół i napierdala.
 
Do góry