reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapytanie

Dominika 20102018

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2019
Postów
34
hmmm nie wiem co myśleć mam przeczucia że się udało ale testy mówią co innego.... W tamten piątek powinnam dostać okres, minął tydzień i cisza. Zrobiłam dużo testów każdy wyszedł negatywny. Dzisiaj rano zrobiłam HCG- Bete (więc czekam na wynik ) A na srode umówiłam się do Pani ginekolog. Dzisiaj za to czuje bardzo dużą wilgotność pochwy i zastanawiam się czy to na okres czy o co chodzi. Zreguly takie uczucie wilgoci czułam na dni płodne.... bo na okres zawsze czułam suchość. Zawsze miałam regularny okres nawet jak miałam operację, narkoze brałam sterydy, miałam bardz dużą armię to i tak okres był co do dnia. A teraz już tydzień jak nie mam okresu.
Czy któraś miała podobnie, co sądzicie robić sobie nadzieję czy raczej odpuścić...😒😒😒😒
 
reklama
ja myśle ze możesz być w ciąży :) ja tez miałam regularny okres co do dnia w różnych sytuacjach . Gdy zaszłam w ciąże od razu brak okresu. Duża wilgotność , ze co chwile myślałam ze chyba już okres . Do tego czułam uderzenia gorąca tez takie jak przed okresem . Wyszło z bety , test z krwi . Powodzenia
 
Do góry