reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaraz osiwieje .

reklama
Kiedy dokładnie robiłaś tą betę?
Betę robiłam w zeszły czwartek. Według miesiączki była to połowa 3 tyg . Wstawię zdjęcie będzie bardziej widoczna skala i opis
 

Załączniki

  • IMG_20221207_133120.jpg
    IMG_20221207_133120.jpg
    94,2 KB · Wyświetleń: 133
No to wszystko wygląda moim zdaniem tak jak trzeba. Beta zapewne jeszcze nie przekroczyła 1000 - i dlatego lekarz wczoraj nic nie widział na USG. Myślę, że 12 grudnia to bardzo dobry czas na wizytę.
 
12.12 to bardzo dobry czas , nie martw się wszystko wygląda dobrze , a że lekarz nic nie widział to normalne bo neta jeszcze nie była na tyle duża by mógł zobaczyć :) spokojnie !
 
Dziękuję za odpowiedzi, aż się popłakałam . Za dużo już przeszłam z poprzednią strata ciąży , wpadłam w depresję dlatego tak panikuje .
 
Mam też lekkie skurcze w dole brzucha takie przypominające jak przed miesiączką . Nie plamię. Czuje się ogólnie dobrze tylko właśnie te częste oddawanie moczu i jestem zmęczona ciągle , mogłabym pół dnia przespać.
Czyli możliwe że bylo o wiele o wiele za wcześnie żeby było cokolwiek widać i na razie nie mam się niepotrzebnie nakręcać. Czytam na różnych forach że pęcherzyk u niektórych widać około 5-6tygodnia. I to mnie trzyma przy nadziei .
Dlatego najlepiej do lekarza wybrać się ok 7 tyg. Wtedy już wszystki powinno być widoczne. A jeśli nie ma ma plamien ani krwawień to tylko cierpliwość. Kwas foliowy zażywaj i cierpliwie czekaj. Jeśli brak Ci cierpliwości to możesz sprawdzic przyrost bety po 48 lub 72 h. Ale jak napisałas, że na sikancu masz 2 grube krechy to znaczy, że beta rośnie.
Trzymam kciuji
 
Dlatego najlepiej do lekarza wybrać się ok 7 tyg. Wtedy już wszystki powinno być widoczne. A jeśli nie ma ma plamien ani krwawień to tylko cierpliwość. Kwas foliowy zażywaj i cierpliwie czekaj. Jeśli brak Ci cierpliwości to możesz sprawdzic przyrost bety po 48 lub 72 h. Ale jak napisałas, że na sikancu masz 2 grube krechy to znaczy, że beta rośnie.
Trzymam kciuji
Biorę cały zestaw witamin dla kobiet we wczesnej ciąży , bo ostatnio sam kwas foliowy to za mało . Dziękuję 🤗❤️
 
Spokojnie napewno było za wcześnie by coś lekarz mógł zobaczyć. Najlepiej zrobić bthcg w odstępie 48h czy jest przyrost prawidłowy to świadczy o dobrze rozwijającej się ciąży 😊
 
reklama
Do góry