reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zaraz osiwieje .

reklama
Strasznie mi przykro, że musisz przez to przechodzić. Gdybyś potrzebowała pogadać dawaj znać. Byłam w tym miejscu cztery razy. Ściskam 🤍
Jak sobie poradziłaś psychicznie? Ja przy 1 razie byłam wrakiem człowieka teraz czuję że będzie gorzej:( nie rozumiem dlaczego tak się dzieje.
 
Kobietki , czy weź tak miałyście bądź macie ?
Po poronieniu i łyżeczkowaniu które miałam 21.12.2022 dostałam okresu 5 dni temu , 1 dzień normalnie skąpy , 3 kolejne dni lało się ze mnie dosłownie lało, zmieniałam podpaski co godzinę i od brzegu do brzegu była zalana . Potem jeden dzień czy dwa wgl i myślałam że już po okresie , a dziś zauważyłam plamę na spodniach , wkładka cała czerwona. Nie boli mnie brzuch ani nic innego.

Plus do tego poczułam na lewej piersi tak pomiędzy pacha a piersią zgrubienie ale to nie jest w kształcie kulki tylko podłożne, troszkę boli , mam nadzieję że to tylko węzły chłonne. Zapisałam się do ginekologa ale dopiero na następny wtorek.
Trochę się obawiam .
 
reklama
Kobietki , czy weź tak miałyście bądź macie ?
Po poronieniu i łyżeczkowaniu które miałam 21.12.2022 dostałam okresu 5 dni temu , 1 dzień normalnie skąpy , 3 kolejne dni lało się ze mnie dosłownie lało, zmieniałam podpaski co godzinę i od brzegu do brzegu była zalana . Potem jeden dzień czy dwa wgl i myślałam że już po okresie , a dziś zauważyłam plamę na spodniach , wkładka cała czerwona. Nie boli mnie brzuch ani nic innego.

Plus do tego poczułam na lewej piersi tak pomiędzy pacha a piersią zgrubienie ale to nie jest w kształcie kulki tylko podłożne, troszkę boli , mam nadzieję że to tylko węzły chłonne. Zapisałam się do ginekologa ale dopiero na następny wtorek.
Trochę się obawiam .



Ja miałam różnie, po jednym łyżeczkowaniu wyszlam ze szpitala i jeden dzień plamienia i już więcej niż az do @. Kolejnym razem tydzień lało się ze mnie. A pierwsze @ miałam o różnym nasileniu.
 
Do góry