reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zarodek nie rosnie, sercr bije, krwiak, spadek Beta HCG

Lunka85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2018
Postów
1 043
Miasto
Kraków
Hej,

Jestem załamana, odebrałam wczoraj 2gi wynik beta HCG, 48h wcześniej 36tyś a wczoraj 35 tyś (to samo laboratoriu), za jakąś godzinę zauważyłam że plamię więc wybrałam się na IP na sprawdzenie okazało się że zrobił się krwiak podkosmowkowy, dziecko zyje, pokazuje 6+1 I(4,4mm) akcja serca około 90 :( problem w tym że 10dni temu byłam na badaniu I wyszło dokładnie to samo czyli 6+1 akcja serca 98 i zarodek mierzył 4mm... Dostałam duphason i mam odpoczywać, mój lekarz dopiero w piątek o 18 :(. Nastawiam się na najgorsze, musiałam się wygadać :(.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie pociesze Cię, niestety :(
Akcja serca jest niestety bardzo wolna, a spadek bety oraz brak wzrostu zarodka nie wróży nic dobrego.
Jeszcze gdyby nie beta można by pomyśleć, że jest to błąd pomiaru.
Przechodziłam przez to i czas leczy rany kochana. Dużo siły Ci życzę ❤
Ściskam!
 
Wg om powinno być dzisiaj 8+3, do tego test pokazał mi 2 kreski w 23dc, w 24dc beta 34 (mam krótkie cykle po 24) więc nic się nie przesunęło a dzidzi powinno być kilka dni starsze a nie ponad 2 tyg młodsze :(. Zobaczymy co powie mój lekarz.
 
Wg om powinno być dzisiaj 8+3, do tego test pokazał mi 2 kreski w 23dc, w 24dc beta 34 (mam krótkie cykle po 24) więc nic się nie przesunęło a dzidzi powinno być kilka dni starsze a nie ponad 2 tyg młodsze :(. Zobaczymy co powie mój lekarz.
Przeszłam przez to 2 lata temu.. Tylko beta z początku rosła, dziecko się rozwijało i w 10 tygodniu jak pojechałam na kontrolę to już serduszko nie biło, z trzymało się maleństwo na 8 tygodniu..
Trzymaj się 😘😘
 
Czekam, byłam dziś u lekarza mojego ale nie zrobiła mi USG, powiedziała że nie ma sensu... dostałam skierowanie na 2x bete znowu i mam wizytę 4.12. Odstawiłam tabletki na podtrzymanie bo nie uważam żeby z tą ciążą mogło jeszcze być dobrze skoro dziecko przez 2 tyg nie urosło nawet o 1mm, więc nie chce tego przeciagac :(. Jeśli tego 4 nie będzie już akcji serca i dostanę skierowanie do szpitala to jak to wygląda potem? Dostaje się jakieś L4 czy coś? Czy po zabiegu następnego dnia już trzeba radzić sobie samemu?
 
reklama
A w piątek miałam USG, wciąż 4mm i była akcja serca ale bardzo wolna - nie wiem jaka bo moja gin ma mega słaby sprzęt ale to pulsowanie na ekranie było bardzo bardzo wolne :(
 
Do góry