reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zarodek nie rosnie, sercr bije, krwiak, spadek Beta HCG

reklama
Dzisiaj jest 9+6 wg om.
Niby po 12-tym tygodniu beta spada i to normalne... Ale u Ciebie chyba jeszcze na to za wcześnie. :(
  • 3. tydzień - 5 - 50 mIU/ml
  • 4. tydzień - 5 - 426 mIU/ml
  • 5. tydzień - 18 - 7,340 mIU/ml
  • 6. tydzień - 1,080 - 56,500 mIU/ml
  • 7. - 8. tydzień - 7, 650 - 229,000 mIU/ml
  • 9. - 12. tydzień - 25,700 - 288,000 mIU/ml
  • 13. - 16. tydzień - 13,300 - 254,000 mIU/ml
  • 17. - 24. tydzień - 4,060 - 165,400 mIU/ml
  • 25. - 40. tydzień - 3,640 - 117,000 mIU/ml
Mocno Cię przytulam.
 
Niby po 12-tym tygodniu beta spada i to normalne... Ale u Ciebie chyba jeszcze na to za wcześnie. :(
  • 3. tydzień - 5 - 50 mIU/ml
  • 4. tydzień - 5 - 426 mIU/ml
  • 5. tydzień - 18 - 7,340 mIU/ml
  • 6. tydzień - 1,080 - 56,500 mIU/ml
  • 7. - 8. tydzień - 7, 650 - 229,000 mIU/ml
  • 9. - 12. tydzień - 25,700 - 288,000 mIU/ml
  • 13. - 16. tydzień - 13,300 - 254,000 mIU/ml
  • 17. - 24. tydzień - 4,060 - 165,400 mIU/ml
  • 25. - 40. tydzień - 3,640 - 117,000 mIU/ml
Mocno Cię przytulam.
No spada mi już od 2ch tygodni :( 20.11 w piatek byłam na wizycie i serduszko jeszcze biło ale w pon miałam bete 36 tyś a w środę 35tys. Tak więc liczyłam się z takim obrotem spraw. Samo to że nie dostałam karty ciąży ani podstawowych badań do zrobienia już mi zaswiecilo lampkę (To moja 3cia ciaza, mam 2ke dzieci, lekarz prowadził moją poprzednią ciążę i jeśli chodzi o badania to dostawalam zawsze wszystko od razu, książeczkę też od razu przy bijacym serduszko...). Jakoś przetrwam, cchciałabym tylko szybko mieć to za sobą żeby móc zacząć starania. Między 2ka dzieci mam 5 lat różnicy i teraz chciałam się zmieścić w 3ch ale widzę że będzie ciężko :(
 
No spada mi już od 2ch tygodni :( 20.11 w piatek byłam na wizycie i serduszko jeszcze biło ale w pon miałam bete 36 tyś a w środę 35tys. Tak więc liczyłam się z takim obrotem spraw. Samo to że nie dostałam karty ciąży ani podstawowych badań do zrobienia już mi zaswiecilo lampkę (To moja 3cia ciaza, mam 2ke dzieci, lekarz prowadził moją poprzednią ciążę i jeśli chodzi o badania to dostawalam zawsze wszystko od razu, książeczkę też od razu przy bijacym serduszko...). Jakoś przetrwam, cchciałabym tylko szybko mieć to za sobą żeby móc zacząć starania. Między 2ka dzieci mam 5 lat różnicy i teraz chciałam się zmieścić w 3ch ale widzę że będzie ciężko :(
Jeśli chcesz mieć to za soba to polecam zabieg. Jak dobrze pójdziesz w ten sam dzień. Zabieg sam nic nie boli, usypiaja Cię na jakieś 15 minut. Potem bedziesz krwawic i może pojawić się bol jak okresowy lub lekko mocniejszy ale tabletka przeciwbólowa spokojnie daje radę. Ja mialam w szpitalu jeszcze antybiotyk i później do domu tez ale to już zależy od przypadku.
Z ta karta ciąży cos w tym jest. Ja w dwóch poprzednich nie mialam w ogóle, dwa poronienia. Teraz trzecia ciaza i na pierwszej wizycie badania i karta ciąży..
 
Jeśli chcesz mieć to za soba to polecam zabieg. Jak dobrze pójdziesz w ten sam dzień. Zabieg sam nic nie boli, usypiaja Cię na jakieś 15 minut. Potem bedziesz krwawic i może pojawić się bol jak okresowy lub lekko mocniejszy ale tabletka przeciwbólowa spokojnie daje radę. Ja mialam w szpitalu jeszcze antybiotyk i później do domu tez ale to już zależy od przypadku.
Z ta karta ciąży cos w tym jest. Ja w dwóch poprzednich nie mialam w ogóle, dwa poronienia. Teraz trzecia ciaza i na pierwszej wizycie badania i karta ciąży..
No jak dobry lekarz to wszystko wylapie. Czekam na wynik bety z dziś.
 
reklama
Dzisiaj już 13300 tylko. W 48h spadło o 4700.
Hej,
U mnie podobnie. Robilam bete w poniedzialek i srode. W pon bylo ponad 20000 a w srodde juz tylko ponad 15000. Spadla o ponad 5000 w 48 godzin tyle ze ja jestem w 6 tyg (5t i 5d). Tez mam juz corke 6cio letnia i w poprzedniej ciazy zero problemow. Beta przyrastala prawidlowo ale nie byla az tak duza (w tym samym czasie ok 6000) pozniej juz nie sprawdzalam. Lekarza mam na niedziele rano dopiero. Tez juz bym chciala miec to za soba cokolwiek ma byc to bedzie i niestety mie mam na to wplywu. Pozdrawiam ❤️
 
Do góry