reklama

Zarost u faceta.

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez kabababa, 15 Kwiecień 2015.

1. kabababa

kabababa Początkująca w BB

Cześć Wam wszystkim! :) :-)

Czy podoba Wam się dłuższy zarost u faceta? :D Oczywiście taki zadbany zarost, a nie jakieś kłaki... :roll:

Ostatnio natknęłam się na ten filmik: www.youtube.com/watch?v=R3spvmt1Wz4

W 1:21 gościu mówi, że "zapuszcza brodę" bo nie chce mu się golić... panowie, częściej tak! :D

W 1:59 pan mówi, że "ogłoszono koniec mężczyzn metroseksualnych. Zgadzacie się?

Pozdrawiam was moje drogie!! :* :*

2. DariaKwia

DariaKwia Aktywna w BB

Ja tam lubię, ale właśnie taki zadbany;) mojemu ukochanemu bardzo pasuje zarost;) czasem nawet go namawiam, żeby zostawił;)

3. reklama
  4. blumm

blumm Początkująca w BB

Zarost stał się bardzo modny. Mojej żonie kiedyś przeszkadzał, ale od niedawna sama stwierdziła, że mógłbym zapuścić brodę. Mi to odpowiada, bo mogę trochę odpocząć od golenia.

5. kinal

kinal Początkująca w BB

Tak tera niby jest moda na drwaloseksulanych czy jakoś tak. Ja tego nie preferuje. U mnie zero zarostu :)

6. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

Tia, drwale teraz modni :)

7. Deret

Deret Aktywna w BB

8. Dulce

Dulce Fanka BB :)

a ja nie lubię :/ nie lubię jak mnie kłuję wolę jak jest ogolony i na dodatek ładnie wtedy buzia pachnie.

9. Alex.

Alex. Wdrożona(y)

ja tez nie lubie

10. reklama
  11. ferraq

ferraq Początkująca w BB

Niektórym to bardzooo pasuje i bez zarostu wyglądają wręcz karykaturalnie. Ale nie dla wszystkich! Mojemu parnterowi pasowała ogolona twarz.

12. Dulce

Dulce Fanka BB :)

ja nie lubię, denerwuje mnie to. Wolę jak facet jest ogolony i ładnie pachnie.

Poleć forum