reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Zasady forum eksperckiego „Porady prawnika"

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
2 112
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
36
Zasady forum eksperckiego „Porady prawnika”

1. Forum jest częścią portalu BabyBoom.pl skierowanego do obecnych i przyszłych rodziców, toteż poradnictwo prawne dotyczy problematyki związanej bezpośrednio z rodzicielstwem, ze szczególnym uwzględnieniem prawa rodzinnego oraz prawa pracy.

2. Pytania prosimy zadawać poprzez zakładanie nowego wątku.

3. Użytkowniku, jeśli chcesz szybko uzyskać poradę prawną, pamiętaj proszę o:
• tytułowaniu wątku w sposób odzwierciedlający problem np.: „jak napisać wniosek o podwyższenie alimentów”, „ograniczenie władzy rodzicielskiej” itp.;
• jak najdokładniejszym opisie swojej sytuacji.

4. W celu uniknięcia dublowania wątków, przed zadaniem pytania zaleca się skorzystanie z wyszukiwarki.

5. Zastrzegamy sobie prawo pozostawienia niektórych pytań użytkowników bez odpowiedz.

6. W trosce o przejrzystość forum, posty niezwiązane z tematyką forum będą usuwane.

7. Informujemy, że odpowiedzi udzielane na forum mają jedynie charakter poglądowy i nie są w żaden sposób wiążące. udzielenie szczególowej i wiążącej porady wymaga bowiem nie tylko dokładnego (innego niż w formie postu na forum) zapoznania się z sytuacją poszukującego porady ale również wglądu do dokumentów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry