reklama

Zasady - przeczytaj!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2010' rozpoczęty przez gabires, 13 Luty 2010.

 1. gabires

  gabires Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Drogie Mamuśki i Tatusiowie (których jeszcze nie ma ale na Was czekamy)!

  Nasze pod-forum ma być miejscem spotkania, wymiany myśli, uczuć i poglądów. Wszyscy pragniemy by było jak najbardziej przyjazne i bezkonfliktowe. Poniżej przedstawiamy więc kilka zasad, które wszystkich udzielających się na naszym forum dotyczą.


  A oto one:


  1. Główna dyskusja toczy się w wątku „Październikowe Mamy 2010”. Tam prosimy nowe Mamy o przedstawienie się i podzielenie kilkoma informacjami o sobie (imię, wiek, miejsce zamieszkania, dzieci).


  2. Przed założeniem nowego wątku prosimy sprawdzić czy podobny nie został już wcześniej założony (wątki o zbliżonej tematyce będą łączone np. Jaki wózek z Zakupowo-Wyprawkowym). Nowe wątki zakładają tylko Mamy Październikowe 2010.


  3. Jeżeli chcesz coś dodać do napisanej wcześniej wiadomości użyj przycisku edytuj a nie pisz kolejnego posta pod swoim wcześniejszym (wyjątek to sytuacja gdy od poprzedniego wysłania posta minęło co najmniej 60 minut i nikt nie odpisał w międzyczasie).


  4. Nie pisz całego posta drukowanymi literami lub/i pogrubionego (tych opcji używamy wyłącznie do zaznaczenia ważności fragmentu danej informacji lub użytkownika, do którego jest ona skierowana).


  5. Nie obrażaj, nie przeklinaj!


  6. Ogłoszenia typu kupię/sprzedam będą usuwane.


  7. Instrukcja jak zmniejszyć zdjęcie, jak je dodać, jak wstawić suwaczek, jak dodac awatar i inne, które sprawią, że Twój profil będzie atrakcyjniejszy – już niedługo poniżej.


  8. W razie pytań, zastrzeżeń, wątpliwości prosimy o kontakt na pw z ulisią lub gabires.  Pozdrawiamy J


  gabires i ulisia
   
  Ostatnia edycja: 13 Luty 2010
 2. reklama
 3. gabires

  gabires Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Jak wstawić suwaczek?
  Tworzysz suwaczek na stworzonej do tego celu stronie internetowej (np. www.suwaczek.com, Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www, Lilypie - Tickers for Pregnancy, baby, kids, breastfeeding and parenting.) zgodnie z zamieszonymi tam instrukcjami. Kopiujesz kod BBCode. Po zalogowaniu się na babyboom klikasz à Ustawienia à a następnie wybierasz z menu po lewej stronie opcję Edytuj sygnaturę. W miejscu planszy do wstawiania tekstu (to największe okienko) wklejasz skopiowany BBCode i zapisujesz :-)  Jak dodać awatar?
  Aby dodać awatar (czyli obrazek, który będzie wyświetlany pod naszym nickiem) zaloguj się na Babyboom kliknij à Ustawienia à następnie wybierz z menu po lewej stronie opcję Edytuj Avatar. Możesz wybrać któryś z oferowanych avatarów lub użyć własnego. Aby go dodać klikasz przycisk Przeglądaj i wskazujesz lokalizację na swoim komputerze (Ważne - Maksymalna wielkość obrazka może mieć 80 na 80 pixeli lub 19,5 KB lub mniejsze). Następnie zapisujesz zmiany i gotowe!
   
  Ostatnia edycja: 18 Luty 2010

Poleć forum