reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zasady udzielania urlopu wypoczynkowego po macierzyńskim

dorianna

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Grudzień 2009
Postów
59
Witam,
mam następujące pytanie. O ile wiem, pracodawca ma obowiązek na wniosek pracownicy udzielić jej urlopu wypoczynkowego od razu po macierzyńskim. Jjeżeli taki urlop wypoczynkowy przysługujący za dany rok (tzn 2010) zostanie wykorzystany przeze mnie od razu po macierzyńskim, a skończy się już w 2011 (na początku stycznia), czy pracodawca ma obowiązek udzielić mi następnego urlopu wypoczynkowego przysługującego mi za rok 2011, czy jest to jego dobra wola?
pozdrawiam
 
reklama
Ma obowiązek jeśli ujmie Pani wszytsko w jednym wniosku. Jesli o urlopy będzie Pani wnioskować odrębnie, drugi urlop nie będzie już urlopem bezpośrednio po macierzyńskim ale po wypoczynkowym za 2010.
 
Do góry