reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zasiłek chorobowy zaraz po wychowawczym

iwonka2b

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Marzec 2010
Postów
705
Miasto
środkowa Polska
witam urodziłam dziecko w kwietniu 2011 wykorzystałam urlop macierzyński dodatkowy i od 4 listopada do 30 kwietnia przebywałam na urlopie wychowawczym
od poczatku maja wrociłam do pracy korzystając z mozliwosc obnizenia etatu do 3/4( od maja do konca grudnia 2012) pracodawca wyrazil zgode
teraz i ja i moje dziecko jestesmy chorzy i zabardzo nie mam nikogo kto by mogł mi przypilnowac maluszka
moje pytanie brzmi co jesli bym wziela teraz zwolnienie na siebie lub na dziecko czy mi sie nalezy swiadczenie jakies??
jesli tak to z jakiej umowy bedzie liczone z pelnego etatu czy z 3/4
bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje
 
reklama
witam urodziłam dziecko w kwietniu 2011 wykorzystałam urlop macierzyński dodatkowy i od 4 listopada do 30 kwietnia przebywałam na urlopie wychowawczym
od poczatku maja wrociłam do pracy korzystając z mozliwosc obnizenia etatu do 3/4( od maja do konca grudnia 2012) pracodawca wyrazil zgode
teraz i ja i moje dziecko jestesmy chorzy i zabardzo nie mam nikogo kto by mogł mi przypilnowac maluszka
moje pytanie brzmi co jesli bym wziela teraz zwolnienie na siebie lub na dziecko czy mi sie nalezy swiadczenie jakies??
Tak - zasiłek chorobowy
jesli tak to z jakiej umowy bedzie liczone z pelnego etatu czy z 3/4
Z 3/4 bo w takim wymiarze Pani pracuje.
 
Do góry