reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zasiłek wychowawczy z żony na męża

Dołączył(a)
2 Czerwiec 2011
Postów
2
Witam.W momencie gdy urodziły nam się trojaczki nasza sytuacja diametralnie się zmieniła również ta finansowa,musimy wiec szukać oszczędności i dodatkowych pieniędzy:( W tej chwili prowadzę działalność gospodarczą,zaznaczam ze jest to praca raczej na miejscu w domu i niezbyt dochodowa,żona w tej chwili pobiera zasiłek wychowawczy wraz z innymi dodatkami,żona chce iść do pracy,czy ten zasiłek może przejść na mnie czy jest to raczej przywilej pracownika?
 
reklama
Witam.W momencie gdy urodziły nam się trojaczki nasza sytuacja diametralnie się zmieniła również ta finansowa,musimy wiec szukać oszczędności i dodatkowych pieniędzy:( W tej chwili prowadzę działalność gospodarczą,zaznaczam ze jest to praca raczej na miejscu w domu i niezbyt dochodowa,żona w tej chwili pobiera zasiłek wychowawczy wraz z innymi dodatkami,żona chce iść do pracy,czy ten zasiłek może przejść na mnie czy jest to raczej przywilej pracownika?

Dodatek do zasiłku rodzinnego (400 zł) przysługuje osobie na urlopie wychowawczym.
 
Dziękuje za szybką odpowiedź.Rozumiem że nie ma takiej możliwości że ja idę na urlop wychowawczy a żona idzie do pracy?
 
Do góry