reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zasiłek wychowawczy

Dołączył(a)
13 Czerwiec 2013
Postów
1
Witam, zamierzam iść na urlop wychowawczy i nie wiem czy będzie mi się należał zasiłek z tego tytułu. Na chwilę obecną biorąć pod uwagę moją pensję z zakładu pracy,
(jestem po urlopie macierzyńskim obecnie na urlopie wypoczynkowym) i pensję mojego męża to dochód na osobę przekracza nam kwotę 539,00 zł,(tak samo jest po obliczeniu naszych wspólnych dochodów za 2011 rok) ale jeżeli pójdę na urlop wychowawczy to przecież już nie będę miała żadnego dochodu, a z pensji mojego męża nie przekroczymy tej kwoty. Czy w tej sytuacji mogę ubiegać się o zasiłek?
 
reklama
Do góry