reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zasinienie pochwy/szyjki przed okresem

E

Ewka34

Gość
Bylam dzis u gina bo mam stan zapalny,swedzialo mnie i wyczulam na szyjce 3-4 krostki,wystraszylam sie wiec poszlam. Jestem 3-4dni przed okresem,lekarz mnie zbadal stwierdzil nadzerke i powiedzial ze mam zasiniona i rozpulchniona szyjke lub macice(szczerze zapomnialam co dokladnie) dal globulki i masc ktora musze wlozyc w pochwe po domniemanym okresie.. zrobil usg jeszcze,stwierdzil ze endometrium jest male pokaze wam.. najbardziej zdziwilo mnie zasinienie, przed okresem chyba nie ma zasisinienia? No i szyjke teraz mam mega wysoko jak w ostatniej ciazy :/ czy moglybyscie sie wypowiedziec? Nie ukrywam ze ucieszylabym sie gdyby bylo ;)
 

Załączniki

  • IMAG7602_1.jpg
    IMAG7602_1.jpg
    196,8 KB · Wyświetleń: 440
reklama
Rozwiązanie
E
Hmm dziwne, a może to początek @ ? Zobaczysz co będzie jutro
Tez mnie to dziwi :/ i martwi jednoczesnie :/ zobaczymy,najwyzej w pon polece do gina ,moze to ma zwiazek z ta infekcja co mialam.. a przed okresem mialam tylko jasnorozowe plamienia ,nie brazowe :/
I jak u Ciebie?
Dziekuje ze pytasz :) Dwa dni temu robilam test - negatywny, dzis mialam dostac okres ,nie ma go,nie ma tez plamien przed okresem,gdy wkladam globulke jest tam mega rozpulchnienie,niemoge wrecz palca wlozyc :/ takze jesli przez weekendnic nie bedzie to w pon ponawiam test :) zastanawia mnie ta ciasnota w srodku.
 
Dziekuje ze pytasz :) Dwa dni temu robilam test - negatywny, dzis mialam dostac okres ,nie ma go,nie ma tez plamien przed okresem,gdy wkladam globulke jest tam mega rozpulchnienie,niemoge wrecz palca wlozyc :/ takze jesli przez weekendnic nie bedzie to w pon ponawiam test :) zastanawia mnie ta ciasnota w srodku.
Tez trzymam kciuki ,nie powiem Ci czemu ciasno, bo ja sobie nigdy szyjki i sprawdzałam, ja jak zaszlam miałam bardzo mokro ,ciągle miałam wrażenie że okres przyszedł
 
reklama
Tez trzymam kciuki ,nie powiem Ci czemu ciasno, bo ja sobie nigdy szyjki i sprawdzałam, ja jak zaszlam miałam bardzo mokro ,ciągle miałam wrażenie że okres przyszedł
Zrobilam test dzis.. negatywny,ale wylecial mi jakis czop glutowaty, lepki i brazowawy, podobny taki gdy bylam w ciazy przed koncem :/ teraz zamiast krwi jest brazowa maz :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry