reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaśniad groniasty - ile czekałyście ze staraniami?

To samo u mnie minęło 2 miesiące i już mogę ponoć sie starać ale trochę sie boja wszędzie gdzie czytam to minimum rok :( odezwij sie razem zawsze raźniej
Hej, Twoj gim dal Ci zielone światło już 2 mies po? A jaka masz betę? Ja jutro idę do lekarza I boję się że powie ze rok....
 
reklama
Maja 1404 medycyna cały czas się rozwija uczymy się nowych rzeczy, skoro masz wątpliwości skonsultuj się z innym lekarzem. Jestem po zasniadzie 2020 rok i doczekałam rok ponieważ tak zalecił mi lekarz a ja bałam się ryzykować i przechodzić to drugi raz ale jestem w 4tyg. ciąży i lekarz powiedział mi że różnie może być i zasniad może się pojawić.Wiec skoro ma się pojawić albo i nie to po co czekać może twój lekarz o tym wie że nie ma 100%pewnosci że za rok w razie ciąży się nie pojawi i każe ci starać się juz. Jak wyniki są ok to drugi raz bym nie czekala
 
czy możesz podzielić sie informacją, jaki był przebieg ciąży? czy wszystko jest w porządku?
U mnie zasniad był w listopadzie w styczniu już dostałam zielone swiatlo zajść w ciąże dziś 38 tydzień za dwie godziny jadę na indukcję mam nadzieje ze do wieczora mały będzie znami 😘
 
Hej dziewczyny. Miałam zaśniad we wrześniu, to była moja druga ciąża, pierwsza puste jajo płodowe w maju... Robiłyście jakieś badania żeby odnaleźć przyczynę? My czekamy na wyniki kariotypu, mąż idzie na badania nasienia w styczniu i ja chcę zrobić na krzepliwość.
Teraz nie wiem, bo mi lekarz mówił że koniecznie czekać rok po zaśniadzie częściowym... Z tym że ten ginekolog mimo że jest ordynatorem to jest starszym panem. Może nie miał zaktualizowanej wiedzy?
Widzę, że większości z was pozwalali starać się szybciej? Kurcze może zapiszę się do gamety do innego lekarza... Jestem w kropce :(
 
Do góry