reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zaśniad groniasty - ile czekałyście ze staraniami?

reklama
W 11 tyg. Dla mnie to wyrok boje sie strasznie. Mam nadzieję że tylko panikuję
Na razie spokojnie. Skoro niekompletny, to pewnie częściowy (czy był płód i obumarł)? Leczenie polega tylko na kontrolowaniu poziomu beta hcg. Ja robię co tydzień i na razie bardzo ładnie spada. Przy zasniadzie częściowym bardzo rzadko pojawiają się komplikacje i chemioterapia. Moja lekarka nie słyszała o takim przypadku przy zasniadzie częściowym. Najważniejsze aby ta beta spadała. Może podejdź do laboratorium i zrób badanie?
 
Tak zrobię, jutro rano się tam wybiorę. A czy test ciążowy pokaze czy beta HCG jest wysokie czy tylko dowiem się tego na badaniach w laboratorium?
 
Tak zrobię, jutro rano się tam wybiorę. A czy test ciążowy pokaze czy beta HCG jest wysokie czy tylko dowiem się tego na badaniach w laboratorium?
Test ciążowy może wskazać 2 kredki, czyli poziom beta HCG nadal się utrzymuje, ale nie będziesz znać konkretnej wartości. Trzeba będzie kontrolować w laboratorium, tu chodzi właśnie o spadek tych liczb. Jak pójdziesz do lekarza i będzie kazał Ci kontrolować tą betę, to na pewno da też skierowanie.
 
Test wyszedł negatywny ale nadal nie mam miesiączki więc nie jest tak jak być powinno. 4marca mam pierwszą wizytę u onkologa. Mam nadzieję że wszytko się ułoży. I będę mogła mieć wiecej dzieci. Dziekuję za pomoc
 
Test robiłam wieczorem nie wiem czy to ważne.Słyszałam że beta raz jest nisko a za chwile idzie do góry. Myślę że najbardziej wiarygodne będzie badanie beta z krwi. Życze żeby I Tobie beta spadała żebyśmy się pozbyły tego dziada raz na zawsze
 
reklama
Test robiłam wieczorem nie wiem czy to ważne.Słyszałam że beta raz jest nisko a za chwile idzie do góry. Myślę że najbardziej wiarygodne będzie badanie beta z krwi. Życze żeby I Tobie beta spadała żebyśmy się pozbyły tego dziada raz na zawsze
Jeśli jesteś już po zabiegu, to beta powinna iść już tylko w dół. Startuje zawsze z wysokich wartości i powoli powinna spadać. Daj znać jaki masz wynik, ale jeśli test pokazał 1 kreskę tylko, to najprawdopodobniej wynik będzie jak u kobiety, która nie jest w ciąży. A to będzie super informacja. Albo nie potwierdzi się i Ciebie diagnoza o zasniadzie, albo po prostu zabieg został bardzo dobrze wykonany i po prostu szybko spadła.

Na innym forum przeczytałam wiele historii innych dziewczyn, które po roku lub nawet wcześniej ponownie zaszły w ciążę i urodziły zdrowe dzieci. Więc będzie dobrze i życzę powodzenia
 
Do góry