reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAŚNIAD GRONIASTY ... to już wspomnienie !!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dorciu Basia napisała, że zapomniała hasła do poczty, a Marlena jeszcze nie widziała wiadomości, Kropka i Majowa się nie odezwały na pocztę, ale Kropka pochwaliła się ładnym wynikiem bety (0,3), a Basia II kreskami;) a jak tam dziś minął Ci dzień??
 
reklama
Basia ma dwie krechy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jejuniu ale się cieszę !!! OGROMNIAŚCIE !!!

Sylwia wysłałam link na BB do Majowej ... odpisała że nie czuje się na siłach być na wątku ciążowym ... ale może zmieni zdanie i zaglądnie do Nas ...byłoby SUPER !!!

Miłej niedzieli !!!
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:) ale Wasze wozy jadą ładnie do przodu!!:)

Mam nadzieje, że dziewczyny niedługo się odezwą (pamiętam, że ja wcześniej też potrzebowałam czasu). Kropka wspomniała, że ma nadzieje, że lato szybko minie i że będzie już wrzesień:) ja mam nadzieję, że we wrześniu będę już 'jeździć' takim wózkiem jak Wy;)
 
Sylwia i już niedługo Ty swój wóz dodasz na suwaczek .... zobaczysz !!!!!!!!!!!!!!
 
dziewczyny mam problem, 11 lipca mam mieć histeroskopię, ale @ dostałam dzisiaj, a miałam dostać 2 lipca, cykl wyszedł 26, a nie 28 dniowy;/ boję się, że lekarz nie zgodzi się zrobić w 12dc :( znacie może kogoś kto miał to badanie i w którym dniu??
 
Sylwia daj mi chwilkę ..podzwonię po znajomych i napiszę w których dniach miały robione :)

Kochana mam dwie znajome po histero i obydwie miały robione w 9 dc ... ale jedna z nich mówi że były dziewczyny które miały wykonany zabieg w 12 dc ale przy długich cyklach. Wiele nie pomogłam
A nie możesz dać znać lekarzowi że @ przyszła wcześniej ? I co w tym wypadku ?
 
Ostatnia edycja:
dziękuję Dorciu muszę do niego zadzwonic, jutro rano spróbuję, mam nadzieję, że nie przełoży bo już mam dosc tego czekania i stresów :( dam jutro znac co mi powiedział. a jak Ty się czujesz??
 
Sylwia a może przełoży Ci o dwa dni do przodu ... na 9 lipca ???
A ja ...ja typowo ciążowo ( chyba ) Męczy mnie ból podbrzusza ale nie wiem czy to Kropek czy nie schodzi jakiś kamień z nerki ? Wizytę mam 5 lipca i mam zamiar porozmawiać z lekarzem o tym bólu !
Co tam u Basi ???
Sylwuś przepraszam że rozdrapuję rany ale powiedz mi czy w ciąży z Hubertem nie widzieli lekarze wcześniej nic niepokojącego? Wszystko do 16 tc było OK ?
Bo tak siedzę i myślę że przecież to że widziałam serdusio jeszcze nic nie oznacza..że wszystko może się wydarzyć !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Od początku miałam zawroty głowy jak podniosłam coś cięższego, bóle brzucha też były (czułam że cisną mnie spodnie, piżama, wszystko co opinało mi się pod brzuchem mi przeszkadzało), głównie leżałam, po 13/14 tc po spacerze i sporej dawce stresu dostałam malutkiego brązowego plamienia (brałam dupka i po 4 dniach leżenia przeszło), po 2 kolejnych tygodniach odeszły mi wody (też po wyjściu) myślę, że leżenie przedłużało to że pęcherz płodowy nie pękł wcześniej. także od początku czułam, że coś jest nie tak, ale Hubert rozwijał się dobrze i lekarze mówili, że jest ok:( wymiotowałam też jak kot, głównie wieczorami.

nigdy nie miałam kamieni, więc nie mam porównania, mam nadzieję że Kropek ma się dobrze i że wszystko jest w porządku

u Basi wygląda, że jest ok, była u lekarza, dostała dupka ale na wizyte ma się zgłosic 16 lipca.

co do przełożenia wizyty wcześniej wątpię czy się da:( do ogromny szpital, pewnie mają zabiegi zaplanowane do ostatniej minuty:(
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry