reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAŚNIAD GRONIASTY ... to już wspomnienie !!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sylwia spróbuj , zadzwoń i daj znać jaka jest decyzja lekarza !!! Ja zaciskam kciuki żebyś histeroskopię miała w tym miesiącu za sobą !!!
A ja się boję teraz tych bóli moich ...czytam , czytam i nic nie wyczytałam . Do soboty muszę wytrzymać w niepewności ... trudno !

Dla Hubercika (*) (*) (*)

Śpijcie dobrze !!!
 
reklama
Dorciu nie martw się!! wiem, że łatwo powiedziec, ale postaraj się, bierz nospę a w razie dużego stresu popijaj meliskę, mi lekarz pozwolił wcześniej

dla spokoju zrób jeszcze betę i powtórz za 2 dni i zobacz czy dobrze przyrasta. myślę, że możesz byc zmęczona pracą i problemem z nerkami. jutro się odezwę i Ty też daj znac co zdecydowałaś
 
Ostatnia edycja:
zadzwoniłam rano do lekarza. zmienił mi termin i wybieram się 8 lipca. a jak u Ciebie??? kontaktowałaś się może ze swoim lekarzem??
 
Sylwia super...cieszę się ogromnie że jednak lipiec zostaje ! Już niedługo będziesz mieć histero za sobą !!!
Ja byłam u urologa ... od strony urologicznej jest ok ... więc nie wiem skąd ten ból ! W sobotę zobaczę się z ginkiem ... zobaczę co mi powie :-D

Spokojnej nocki
 
mam nadzieję, że ten ból Ci niedługo przejdzie. może weź kilka dni urlopu (masz możliwośc ??), próbowałaś jak się czujesz po nospie??
 
Sylwia coś się nie możemy "styknąć " na BB
Wizyta udana ... wszystko jest jak na razie OK ! A co u Basi ??? Jakieś wieści !!!
Kochana do histero już tylko kilka dni !!! Pamiętaj kochana że jestem z Tobą cały czas ... myślami !!! Będzie dobrze i za chwilkę będę słać świeżuteńkie fluidki !!! I koniecznie odzywaj się na bieżąco- bo będę się martwić !

Spokojnej nocki
 
Baaaaardzo się cieszę :))) Kropek bardzo ładnie rośnie:))) niech lecą te tygodnie:))

Basia miała wczoraj urodziny i chyba nadal świętuje bo cały weekend jej "nie widziałam" ;)

Ja już mam lekki stres przed zabiegiem - dziś śniło mi się,że się na niego spóźniłam;) jutro na szczęście jestem umówiona z koleżankami z pracy więc nie będę siedzieć sama i zastanawiać się jak to wszystko wyjedzie;)
 
Sylwia dokładnie ...aktywnie spędź jutrzejszy dzień ... nie będziesz mieć czasu na niepotrzebne myślenie ... a ja tak jak pisałam jestem całym serduchem z Tobą ... i pamiętaj ... BĘDZIE DOBRZE !!!
Przekaż proszę Basi pozdrowionka ode mnie !!! Ja serduszko kropka pierwszy raz zobaczyłam dwa dni przed moimi urodzinami więc widzę że obydwie zrobiłyśmy sobie niezły prezent na urodziny !

Spokojnej nocy !!!
 
reklama
Przyjmij więc ode mnie późniejsze życzenia urodzinowe:) życzę Ci dalszych 7 miesięcy spokojnej i nudnej ciąży a na finał szczęśliwego porodu:))
a kiedy dokładnie przypada Twoja data urodzenia??

ja mam nadzieję, że taki prezent zrobię mojemu m.;) ma urodziny miesiąc przede mną:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry