reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ZAŚNIAD GRONIASTY ... to już wspomnienie !!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Na razie jeszcze nie odczuwam żalu, że to nie moje II, pewnie dlatego, że wiem że mogę się starać od sierpnia. Mój stres wynikał bardziej z tego że nakręcałam się tym co dziewczyny pisały (że już mają jakieś objawy, że są jakieś blade krechy które znikają po jakimś czasie itp.) aż sama się dziwiłam, że wywołało to we mnie takie napięcie. Wolałabym usłyszeć już pewną wiadomość:) mogłyby nawet wszystkie na raz ogłosić radosną nowinę - byłabym zadowolona:) Nie chce popaść w jakąś totalną obsesję i przez przypadek zblokować się psychicznie.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry