reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastanawiam się jak u Was jest podczas szczepienia maluszków

dominika2000

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Kwiecień 2006
Postów
207
Zastanawiam się czy u Was w przychodni podczas szczepienia pielęgniarka zakłada rękwaiczki jak podaję szczepionkę, bo u nas nie, co mnie to bardzo bulwersuję i teraz ide własnie na szczepienie i kupie sama rękawiczki i powiem jej zeby ubrała. Raz jak Bartosz miał pobieraną krew z paluszka kazałam ubrać pielęgniarce rękawiczki, a ona do mnie, że dobrze ale to nie jest bezpośredni kontakt z krwią i takie tam bzdety zaczeła mi gadać, ale oczywiście po mojej prośbie ubrała rękawiczki. Zaczyna mnie to wkurzać taka lekkoduszność ze strony pielęgniarek, wkońcu skąd mogę wiedzieć co ona przed chwilą robiła i dotykała, bo przy mnie rąk nie myła, a zdrowie dziecka jest najważniejsze.
 
reklama
Do góry