reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk antykoncepcyjny

A.Patrycja

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Grudzień 2022
Postów
482
Dziewczyny czy któraś z Was bierze zastrzyki antykoncepcyjne?
Czytałam, że u niektórych kobiet występuje ciągle krwawienie, jeśli któraś z Was tak miała to po kolejnych zastrzykach unormowało się?
Tabletek nie mogę brać ze względów zdrowotnych zoladka, stosowałam plastry - ale są tak nieestetyczne, że nie chce do nich wracać. Do krążków nie jestem przekonana, a wkładki żadnej nie chce zakładać.
 
reklama
A o jakim zastrzyku mówisz? Jeśli depoprowera, to tak, może powodować ciągle plamienie, czy podkrwawianie. U mnie tak było.
 
znam tylko depo, właśnie o nim takie opinie czytałam. Trochę się boję tych ciągłych krwawień właśnie:/
no zdarzają się. Ja miałam na leczenie endometriozy. Miał wyłączyć @, a było odwrotnie. Włączył na całe 3 miesiące. Mimo wszystko polecam. Trzeba tylko uważać, bo po tym się wzmaga apetyt. Można przytyć. No i pamiętaj, by za długo nie stosować. Mi gin pozwolił aż na 7 cykli, ale ze względu na leczenie. Ogólnie nie powinno się zbyt długo przyjmować.
 
Do góry