reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka

zadowolonaM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Październik 2018
Postów
3 501
Dziewczyny potrzebuje waszej porady czy braliście zastrzyk Pregnyl 5000j na pęknięcie pęcherzyka?
Jak się po nim czuliście? Czy wam pomógł?
Ja go dostałam w sobotę dziś jest mi mega nie dobrze mdłości zawroty głowy, wiem ze to hormon bety ale czy aż tak po nim jest? Nie miałam szczególnie wielkich bólów jajników. Napiszcie mi jak było u was.
 
reklama
Rozwiązanie
Ile dostaliście zastrzyków zakończone ciąża ??
Ja dopiero pierwszy cykl po pregnylu i w piątek będę wiedzieć na 100% czy wyszło. Wiem że pękły dwa pęcherzyki a z trzeciego zrobiła się torbiel która teraz mi doskwiera a tak to już wcześniej na pęknięcie brałam ovitrelle . To jest to samo tylko inna nazwa . Jak u Ciebie ? ☺
Ja brałam taki zastrzyk w pierwszym cyklu starań ale pod inną nazwą ale zawiera to samo i działanie ma identyczne. Ogólnie czułam się po nim źle, miałam mdłości, ból głowy i do tego straszny ból jajnika w którym była owulacja i jak się potem okazało jako skutek uboczny zastrzyku na jajniku zrobiła się torbiel krwotoczna wielkości pomarańczy. Zaszłam w ciążę w drugim cyklu starań ale już bez leków.
 
Ja brałam taki zastrzyk w pierwszym cyklu starań ale pod inną nazwą ale zawiera to samo i działanie ma identyczne. Ogólnie czułam się po nim źle, miałam mdłości, ból głowy i do tego straszny ból jajnika w którym była owulacja i jak się potem okazało jako skutek uboczny zastrzyku na jajniku zrobiła się torbiel krwotoczna wielkości pomarańczy. Zaszłam w ciążę w drugim cyklu starań ale już bez leków.

Dziękuje za odpowiedz [emoji4]
 
reklama
Ile dostaliście zastrzyków zakończone ciąża ??
Ja dopiero pierwszy cykl po pregnylu i w piątek będę wiedzieć na 100% czy wyszło. Wiem że pękły dwa pęcherzyki a z trzeciego zrobiła się torbiel która teraz mi doskwiera a tak to już wcześniej na pęknięcie brałam ovitrelle . To jest to samo tylko inna nazwa . Jak u Ciebie ? ☺
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry