reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zastrzyk Ovitrelle, kiedy spodziewać się miesiączki?

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny,
Jestem po pierwszym cyklu z Clo, 16 dni temu miałam zastrzyk Ovitrelle i tak czekam i czekam na miesiączkę, chociaż mam nadzieję, że nie przyjedzie ;) ale właściwie nie wiem ile czekać.... zapomniałam o to zapytać moją gin i tak żyje w niepewności :p może wy znacie odpowiedź na to pytanie? Ile dni po zastrzyku powinna wystąpić miesiączka?

reklama

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Ja też mam taką nadzieję ;) a lekarz Ci nie mówił ile czekać na @?
Nie. Tylko wspominał, żeby szybciej niż 14 dni po zastrzyku nie badać bety ani nie robić testu. Robiłam betę 12 dni po zastrzyku i już nie było go w organizmie. Myślę, że Ty już możesz spokojnie testować.

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mieszkam poza miastem i byłam dziś w aptece w mojej miejscowości, ale były tylko testy płytkowe, a te raczej nawet jeżeli jest coś na rzeczy to tego nie wykryją ;) chciałam strumieniowy, ale nie było :/ teraz muszę czekać do wtorku, bo jutro i w poniedziałek wszystko zamknięte :)

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Test płytkowy jak najbardziej też wykryje ciąże. Wszystko zależy od jego czułości. Spóźnia Ci się okres? Test już dawno by coś pokazał jakby miało coś być na rzeczy.

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Według mojego cyklu (41 dni) to okres powinnam dostać dopiero za 8 dni, ale że dostałam zastrzyk na wywołanie owulacji i doszło do niej bo miałam to monitorowane to cykl się skrócił, bo owulację miałam 8 dni wcześniej niż w moim cyklu. Stąd moje pytanie, kiedy po takim zastrzyku spodziewać się miesiączki? ;) czytałam gdzieś że pojawia się po 14 dniach od zastrzyku.

reklama

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Według mojego cyklu (41 dni) to okres powinnam dostać dopiero za 8 dni, ale że dostałam zastrzyk na wywołanie owulacji i doszło do niej bo miałam to monitorowane to cykl się skrócił, bo owulację miałam 8 dni wcześniej niż w moim cyklu. Stąd moje pytanie, kiedy po takim zastrzyku spodziewać się miesiączki? ;) czytałam gdzieś że pojawia się po 14 dniach od zastrzyku.
Akurat zastrzyk nie ma nic do terminu miesiączki. Licz po prostu 14 dni od owulacji.

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
no jak nie ma nic do miesiączki ;) ma bardzo dużo bo to on wywołał mi owulację. ale nawet jeśli liczyć od owulacji to powinnam ją dostać wczoraj

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry