reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk Ovitrelle, kiedy spodziewać się miesiączki?

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2019
Postów
39
Cześć dziewczyny,
Jestem po pierwszym cyklu z Clo, 16 dni temu miałam zastrzyk Ovitrelle i tak czekam i czekam na miesiączkę, chociaż mam nadzieję, że nie przyjedzie ;) ale właściwie nie wiem ile czekać.... zapomniałam o to zapytać moją gin i tak żyje w niepewności :p może wy znacie odpowiedź na to pytanie? Ile dni po zastrzyku powinna wystąpić miesiączka?
 
reklama
Rozwiązanie
nie, miesiączka koniec końców, była. co prawda była inna, ale była. Zaczęłam kolejny cykl tym razem z letrozolem. jestem po owulacji i czekam na miesiączkę, która mam nadzieję że nie nadejdzie :)
Mieszkam poza miastem i byłam dziś w aptece w mojej miejscowości, ale były tylko testy płytkowe, a te raczej nawet jeżeli jest coś na rzeczy to tego nie wykryją ;) chciałam strumieniowy, ale nie było :/ teraz muszę czekać do wtorku, bo jutro i w poniedziałek wszystko zamknięte :)
 
Test płytkowy jak najbardziej też wykryje ciąże. Wszystko zależy od jego czułości. Spóźnia Ci się okres? Test już dawno by coś pokazał jakby miało coś być na rzeczy.
 
reklama
Według mojego cyklu (41 dni) to okres powinnam dostać dopiero za 8 dni, ale że dostałam zastrzyk na wywołanie owulacji i doszło do niej bo miałam to monitorowane to cykl się skrócił, bo owulację miałam 8 dni wcześniej niż w moim cyklu. Stąd moje pytanie, kiedy po takim zastrzyku spodziewać się miesiączki? ;) czytałam gdzieś że pojawia się po 14 dniach od zastrzyku.
 
reklama
Według mojego cyklu (41 dni) to okres powinnam dostać dopiero za 8 dni, ale że dostałam zastrzyk na wywołanie owulacji i doszło do niej bo miałam to monitorowane to cykl się skrócił, bo owulację miałam 8 dni wcześniej niż w moim cyklu. Stąd moje pytanie, kiedy po takim zastrzyku spodziewać się miesiączki? ;) czytałam gdzieś że pojawia się po 14 dniach od zastrzyku.
Akurat zastrzyk nie ma nic do terminu miesiączki. Licz po prostu 14 dni od owulacji.
 

Podobne tematy

Do góry