reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk Ovitrelle, kiedy spodziewać się miesiączki?

S.Magdalena

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
1 Październik 2019
Postów
39
Cześć dziewczyny,
Jestem po pierwszym cyklu z Clo, 16 dni temu miałam zastrzyk Ovitrelle i tak czekam i czekam na miesiączkę, chociaż mam nadzieję, że nie przyjedzie ;) ale właściwie nie wiem ile czekać.... zapomniałam o to zapytać moją gin i tak żyje w niepewności :p może wy znacie odpowiedź na to pytanie? Ile dni po zastrzyku powinna wystąpić miesiączka?
 
reklama
Rozwiązanie
nie, miesiączka koniec końców, była. co prawda była inna, ale była. Zaczęłam kolejny cykl tym razem z letrozolem. jestem po owulacji i czekam na miesiączkę, która mam nadzieję że nie nadejdzie :)
reklama
Powiedział tylko żeby brać ten duphaston i jak przyjdzie okres to przerwać jego branie, ja też taka jakaś rozkojarzona byłam na tej wizycie że o nic nie spytałam o co miałam spytać.... mówiła że jak się pojawi okres to żeby od razu przychodzić żeby czasu nie tracić, a jak nie przyjdzie to oczywiście też przyjść, że będziemy szampana otwierać ;) ten lekarz to wujek mojego męża i on z tą doktor która mnie prowadzi ma gabinet leczenia niepłodności i ogólnie ginekologii i endykronologii i tak wlatuje na te wizyty i więcej gadamy poza tematem jak o tym o czym powinnam rozmawiać :p ona wszystko mi tłumaczy, ale ja nie zapytałam o to o co chciałam, między innymi właśnie o to kiedy powinnam dostać miesiączkę. Narazie się nie przejmuje niczym bo to dopiero drugi cykl naszych starań i pierwszy z Clo, więc narazie na luzie
 
od czasu do czasu pojawiają się małe plamki brązowe, ale nic poza tym, nic też nie czuję, żadnego bólu ani nic, czasem zakłuje jajnik z którego miałam owulację, więc nie wiem co to. albo się rozkręci okres albo robię test po tym długim weekendem
 
dzisiaj rano było więcej, już myślałam, że się rozkręci i rzeczywiście przez godzinę się rozkręciło bo było jak w okresie, ale teraz już nic nie ma ... nie wiem o co chodzi
 
reklama
nie, miesiączka koniec końców, była. co prawda była inna, ale była. Zaczęłam kolejny cykl tym razem z letrozolem. jestem po owulacji i czekam na miesiączkę, która mam nadzieję że nie nadejdzie :)
 
Rozwiązanie
reklama

Podobne tematy

Do góry