reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zastrzyk podany teraz czekamy

gajdowa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2020
Postów
78
Miasto
Warszawa
Cześć dziewczynki 🙂
U nas w piątek rano zastrzyk z ovitrelle został podany i dodatkowo już kazała Pani ginekolog brać na krzepliwosc zastrzyki.
W dzień zastrzyku czyli porzeczek seks był następnego każdego dnia też 🙂👌
Trzymajcie kciuki.
W środę idę do lekarza aby sprawdziła czy jajo pękło w ogóle jeśli tak no to zobaczymy może się uda .
Trzeba być dobrej myśli ale nie nakrecam się aż tak wolę rozczarować się pozytywnie niż odwrotnie 🙂
Miłego dnia
 
reklama
Witam witam
Dzisiaj idę popołudniu do gin, aby sprawdzić czy pecherzyk pękł. Mam nadzieję, 3 macie kciuki. 🙂😉
 
Witam witam
Dzisiaj idę popołudniu do gin, aby sprawdzić czy pecherzyk pękł. Mam nadzieję, 3 macie kciuki. 🙂😉
Hej to znowu ja.
Jestem po kontroli, pęcherzyki pękł.
Doktor kazała mi dołożyć do listy ubranych leków luteina 2x1 w dniu miesiączki zrobić test jeśli wyjda dwie kreski dołożyć dhufaston.
Jestem dobrej myśli,ale nie nastawiam się na 100 %.

Cieszę się że pecherzyk pękł. Bo ostatnio miałam z tym problem.

Pozdrawiam.
I czekam 16.05 na zrobienie testu.
 
Hej to znowu ja.
Jestem po kontroli, pęcherzyki pękł.
Doktor kazała mi dołożyć do listy ubranych leków luteina 2x1 w dniu miesiączki zrobić test jeśli wyjda dwie kreski dołożyć dhufaston.
Jestem dobrej myśli,ale nie nastawiam się na 100 %.

Cieszę się że pecherzyk pękł. Bo ostatnio miałam z tym problem.

Pozdrawiam.
I czekam 16.05 na zrobienie testu.
Trzymam kciuki ,Uda się!
 
Dziewczyny mam od wczoraj dziwne kłucie w dolnej części brzucha to nie jest jak na okres tylko nadzwyczajne kłucie, utrzymuje się do dzisiaj.
Czuje że jestem również tak jakby tu nazwać rozpulchniona tam dodatkowo, mokra mocno. Ale te kłucie czuje non stop. Czy mialyscie podobnie.
Dla przypomnienia w sobotę miałam owulacje .
Jestem po tym zastrzyku ovitrelle, no o ciągle biorę heparyne .
Jakoś mnie to niepokoi.
Może coś ppdpowoecie
Będę mega wdzięczna.
Magda
 
Cześć dziewczynki.
Raczej u nas nic nie będzie ponieważ zawsze tydzień przed miesiaczka boli mnie głowa i właśnie wczoraj zaczęła boleć:-(
Także jestem pewna na 90% że tym razem nie wyszło.
A poza tym chciałam Was zapytać czy kiedy bralyscie dopochwowo luteine czy też mialyscie takie uplawy,swedzenie itp.. ni idzie zwariować z tym swiądem.
 
Cześć dziewczynki.
Raczej u nas nic nie będzie ponieważ zawsze tydzień przed miesiaczka boli mnie głowa i właśnie wczoraj zaczęła boleć:-(
Także jestem pewna na 90% że tym razem nie wyszło.
A poza tym chciałam Was zapytać czy kiedy bralyscie dopochwowo luteine czy też mialyscie takie uplawy,swedzenie itp.. ni idzie zwariować z tym swiądem.
Swędzenie, to jakaś infekcja musiała się wkrasc, zadzwoń lub idź do gina, a to że boli Cię głowa, może tez być objawem ciąży, a mnie w ciąży zaczęła boleć 😉nie trac nadzieii, choć ja tez byłam pewna ,że okres przyjdzie ,wszystkie objawy ,jak zawsze miałam, a tu 2 kreski
 
reklama
No trochę mnie pocieszylas.
Zobaczymy do soboty - wtedy przypada termin @
A z swiądem już napisałam do gin.
Wielkie dzięki.
 
Do góry